Legginsy Fortessa Bas Bleu

Producent: Bas Bleu
Model: Fortessa
Cena: ok 100zł

Od niedawna mam przyjemność testowania długich legginsów Fortessa w kolorze czarnym z grafitem z kolekcji Energy, które idealnie nadają się do aktywności fizycznej. Pierwsze wątpliwości nasunął kontakt z tkaniną, czy oby na pewno skóra w nich oddycha. Już kolejnego dnia postanowiłam to sprawdzić.

 

Kiedy je założyłam czułam się w nich komfortowo, po chwili stały się moją drugą skórą- zupełnie ich na sobie nie czułam. Doskonale podkreślają sylwetkę dzięki przeszyciom i klinom, co optycznie wydłużyło i wyszczupliło nogi, zwłaszcza łydki. Przed wyjściem z domu jak zwykle sięgnęłam po swój pokrowiec na rękę, w którym chowam klucze i telefon, co okazało się zupełnie niepotrzebne- odkryłam dwie kryte kieszonki, które znajdowały się na wysokości ud. Mimo, że wyglądają niepozornie bez problemu pomieściły mój spory telefon i klucze. Na pierwszy test wybrałam półgodzinną przebieżkę po dzikim parku. Legginsy doskonale się sprawdziły, obiecana wymiana termiczna faktycznie działa- materiał przepuszcza powietrze i odparowuje wilgoć. Kto choć raz miał okazję wykazać jakąś aktywność fizyczną doceni ten fakt.

Nie dając za wygraną, zabrałam legginsy na step aerobic by sprawdzić jak będą się sprawowały w warunkach sali gimnastycznej, choć już wiedziałam, że się sprawdzą. Nie myliłam się – pierwszy raz nie miałam do czynienia z przyklejonymi od potu spodniami. Zdradzę Wam sekret, że przetestowałam je jeszcze w zupełnie niezamierzony sposób – w pośpiechu szukałam czegoś co mogłam założyć pod spodnie, gdy pogoda nie zachęcała do wyjścia z domu. Wpadły mi w ręce legginsy, więc powędrowały pod moje „rurki”- okazało się, że idealnie się do tego nadają- grzeją, a zupełnie ich nie widać pod obcisłymi spodniami.

Po praniu wyglądają tak tak samo– bez odkształceń czy zagnieceń, dodatkowo dodam, że bardzo szybko schną. Dla posiadaczy czworonogów jest dobra wiadomość, sierść nie wbija się w tkaninę i  wystarczy ją strzepać. Mimo mojego zachwytu znalazłam jeden minus. Gumka ukryta w pasie przekręca się i roluje, trochę czasu zajmuje by to naprawić- brakuje tu choć dwóch przeszyć po bokach, aby utrzymać gumkę na miejscu.

Magda

Dziękujemy Bas Bleu za przekazanie egzemplarza recenzenckiego legginsów.

Opis producenta:

Nazwa:    FORTESSA

Grubość: 200 DEN

Rozmiary: 2, 3, 4

Skład:     85% Polyester, 15% Elastan

Kolekcja:  Jesień – Zima 2012

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close