Majteczki na basen Kushies

Pierwszy raz na basen wybraliśmy się z Marcinkiem kiedy miał skończone trzy miesiące. Początkowo zainwestowaliśmy w jednorazowe pieluszki do kąpieli. Niestety nie byliśmy z nich zachwyceni, po pierwsze trudno się zakłada, nabierają dużo wody, więc kiedy chcesz owinąć dziecko w ręcznik, to jest on od razu przesiąknięty wodą.

Dzięki uprzejmości sklepu internetowego www.bejbi.pl mogliśmy przetestować wielorazową pieluszkę – majteczki na basen Kushies. Majteczki są wyprodukowane z lekkiego szybko schnącego nylonu, natomiast wnętrze z bawełny frotte, która jest bardzo przyjazna delikatnej skórze dziecka.

Ogromnym plusem jest łatwość w ubieraniu dziecka w majteczki Kushies, dzięki rzepom możemy spokojnie dopasować je do dziecka, a dla pewności są jeszcze sznureczki, którymi można dodatkowo związać. Majteczki przylegają bardzo dobrze do ciała dziecka, są leciutkie, kolorowe, a wg naszych znajomych bardzo „twarzowe” :D

Czy jest minus? Jak dla mnie brakuje mi dodatkowej wkładki, mimo, że od wewnątrz majteczki są pokryte frotte, to dodatkowo dla pewności wkładam pociętą w prostokąt pieluszkę.

Majteczki na basen Kushies są świetną alternatywą dla jednorazowych pieluszek. Po pierwsze rosną z dzieckiem (przedziały wagowe), po drugie łatwe w obsłudze, po trzecie lekkie, latem dziecku nie powinno być w nich za ciepło. Korzystamy już z nich drugi miesiąc i nie widzimy, aby rzepy lub inne części się niszczyły. Produkt jest wykonany bardzo starannie.

 Informacja od producenta:

Specjalne majteczki kąpielowe.  Zewnętrzna ich część wykonana jest z szybkoschnącego nylonu, natomiast wnętrze w 100% z bawełny (frotte). Łatwe do wkładania i zdejmowania, posiadają zapięcia na rzepy oraz dodatkowe wiązanie na sznureczki dla większego dopasowania.

Cena: 49 zł

Rachela

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close