Materacyk do kąpieli niemowląt „Pluszek”

Produkt: Materacyk do kąpieli niemowląt „Pluszek”

Producent: Romeks

Sugerowana cena: ok. 12 zł

 

Dziecko – największy cud, jaki może się zdarzyć dwojgu ludziom. Maleńki i bezbronny człowiek, który rodzi się całkowicie uzależniony od rodziców.  Czasem myśl ta przeraża przyszłych rodziców. Jest wiele czynności, które paraliżują, a pierwsza kąpiel maleństwa zalicza się do czołówki. Brak doświadczenia, niewprawne, drżące ręce i ogromne emocje mogą powodować duży lęk.  Możemy jednak znaleźć pomoc w tej czynności. Takim pomocnikiem będzie materacyk do kąpieli niemowląt „Pluszek” firmy Romeks.

Materacyk wykonany jest z  w całości z gąbki, która jest wyprofilowana w taki sposób, by maluch czuł się bezpiecznie, jego ciało swobodnie się na niej wspierało, a główka pozostawała zawsze ponad poziomem wody.  Świeżo upieczeni rodzice, mogą mieć początkowo problem ze skoordynowaniem ruchów związanych z podtrzymywaniem i kąpielą dziecka. Materacyk daje nam swobodę obu rąk.  Możemy w pełni cieszyć się wspólnymi chwilami i w odpowiedni sposób zadbać o higienę naszego dziecka.

Gąbka doskonale przywiera do dna wanienki jak również dużej wanny. Pod wpływam ciężaru wody, którą wchłania  nie ślizga się. Jednakże jest to gąbka, więc chłonie sporą ilość wody, którą później należy dobrze odcisnąć, by gąbka mogła dokładnie wyschnąć przed ponownym użyciem. Pamiętajmy, by dbać o jej czystość!!

Materacyki „Pluszek” produkowany jest w trzech wielkościach: Mini, Midi, Maxi co pozwala optymalnie dobrać go do wielkości dziecka. Oferuje duży wybór jeśli chodzi o gamę kolorystyczną materacyków. Na pewno znajdziemy taki, który spodoba się rodzicom, jak i małym pływakom. W zestawie otrzymujemy materacyk oraz dwie gąbki identycznego koloru.

Magdalena

Serdecznie dziękujemy firmie Romeks za przekazanie materacyka do kąpieli niemowląt, w celu jego zrecenzowania.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close