Miś w tubie Baby Bow

 

Ponieważ dla dziecka, każdy dzień to nowa przygoda, odkrywanie nowych rzeczy, poznawanie świata, otoczenia. Dlatego istotnym jest aby w tym wszystkim dziecko nie pozostawało samo. Produkty Baby Bow są projektowane z myślą o tym, aby maskotki i zabawki, były dla dziecka nie tylko zwykłym przedmiotem, ale też istotną częścią każdego kolejnego dnia ich życia. Ważnym jest, aby każde dziecko od początku swojego życia posiadało przyjaciela, z którym poznawanie świata i nowe przygody, będę ekscytującym przeżyciem, z którym dziecko będzie czuło się szczęśliwie i komfortowo. Dziecko jest dla każdej rodziny symbolem początku, ekscytujących przygód i pierwszych doświadczeń – taka właśnie jest kolekcja Baby Bow. Rozumiemy jak cenne są te doświadczenia dla każdego, oraz jak ważne jest dawanie dziecku wsparcia i komfortu od momentu, kiedy zaczyna ono poznawać nowy świat.

Założeniem Baby Bow jest wprowadzanie na rynek innowacyjnego produktu, który będzie odznaczał się najwyższą jakością oraz niepowtarzalnym designem.

Miś w tubie Baby Bow jest idealnym przyjacielem dziecka już od pierwszych dni życia.  Zabawka jest bardzo miła i delikatna w dotyku, wykonana z wysokogatunkowych materiałów i z dbałością o najmniejszy szczegół. Miś ten jest nie tylko do przytulania i głaskania, ale również gryzienia, turlania i aktywnej zabawy. Ma wmontowaną grzechotkę, która zainteresuje dziecko, rozwijając jego zmysły. Jej dźwięk jest przyjemny dla ucha, nie zbyt głośny. Jest to świetny towarzysz podróży, tych samochodowych i tych w krainie snów, ponieważ zawsze można się w niego wtulić i zasnąć. Będzie doskonałym prezentem dla kochanego maluszka. Całość zapakowana w piękne pudełko – tubę, która może znaleźć wiele zastosowań.

Moja córka uwielbia swoją przytulankę Baby Bow:-)

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close