Muzyczna skrzynka pocztowa

Wyjątkowa, interaktywna zabawka z serii Laugh & Learn (Ucz się i śmiej). Skrzynka pocztowa zapewnia wspaniałą zabawę i naukę. W skład kompletu wchodzą dodatkowo 3 kolorowe listy i „gruchająca” paczka pocztowa. Ich wkładanie i wyjmowanie uczy dziecko sprawności manualnej.

Skrzynka posiada nie zabudowaną tylnią ściankę dzięki czemu można bawić się w „A ku ku”, zaglądając do skrzynki i patrząc na wylot. Zabawka mówi w języku polskim. Dziecko może usłyszeć między innymi zwroty:

„A ku ku”, „Widzę Cię”, „Otwarta – zamknięta” oraz wesołe piosenki i nauczyć się alfabetu, liczyć od 1-10, przeciwieństw.

Skrzynka to nie tylko „puszka na listy” posiada również inne interesujące malucha elementy.
Obracając walec z cyframi można dowiedzieć się więcej o liczbach, zaś podnosząc chorągiewkę można z piosenki i usłyszanych zdań nauczyć się czegoś o przeciwieństwach. Natomiast ptaszek siedzący na skrzynce reaguje na uderzenie wesołym śpiewem, zaś domkiem ślimaka można kręcić a motylkiem pstrykać na boki.
Wszystkie zabawki razem pomagają dziecku rozwijać sprawność motoryczną.

Zabawka posiada 2 tryby zabawy: muzyczny i edukacyjny. Ponad to 2 poziomowa regulacja głośności, która często ratuję uszy rodziców.

Mój syn dostał tę zabawkę, kiedy miał 10 miesięcy, teraz skończył rok i cały czas uwielbia się nią bawić. Widać, że sprawia mu mnóstwo radości i nadal go interesuje. Ten zakup mogę zaliczyć do udanych i polecić z czystym sumieniem.

Według producenta zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 do 36 miesiąca życia

Dodatkowe informacje:

Wymiary skrzynki: 33x22x21xcm

Wymagane baterie: 3xAAA (1,5 V)- w zestawie

Cena: 90,00-120,00 zł

 

0 odpowiedzi na “Muzyczna skrzynka pocztowa”

  1. czymzajacmalucha.blogspot.com pisze:

    Wciąż się zastanawiam nad tą skrzynką. Już od jakiegoś czasu mi się podoba, ale nie jestem pewna, czy zajęłaby mojego Malucha na dłużej. Ale być może się skuszę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close