Neoprenowa Pianka Baby Wrap

Największym dylematem młodych rodziców, którzy po raz pierwszy przynoszą dziecko na basen jest zachowanie jego ciepła, a przez to także zdrowia swojego dziecka. Z myślą o rodzicach, którzy obawiają się wyjść z maluchem na basen postanowiłam zbadać, jakie produkty oferuje nasz rynek w zakresie akcesoriów kąpielowych dla dzieci. Największym zaskoczeniem dla mnie była pianka neoprenowa, która dzięki swojemu specjalnemu krojowi i rzepom dopasowuje się do rosnącego malucha. Dodatkowo jest pięknie wykonana, lekka, niczym druga skóra dla dziecka. Zaopatrzona w piankę wybrałam się ze swoim 10-miesięcznym synkiem na basen. Po wyjściu z szatni zaryzykowaliśmy wejściem do większego basenu, gdzie jest chłodniejsza woda. Dotychczas Marcinek, bardzo szybko „marznął” w tej wodzie oraz był markotny. Tymczasem w piance Baby Wrap wytrzymał aż 45 minut; pełny zadowolenia ze swobody ruchów, większej przestrzeni basenu i atrakcji tego miejsca.

Nie tylko na basenie możemy spotkać się z sytuacjami niebezpieczeństwa, które wynikają z możliwości upadku, ‘wyślizgnięcia się” dziecka. I tutaj kolejny plus dla firmy Splash About, za fakturę pianki, która zapewnia większe poczucie pewnego chwytu dziecka.

Wyjście z basenu to traumatyczna sytuacja zarówno dla rodzica i dziecka. Niemowlak szybko dostaje gęsiej skórki, sinieje. Natomiast Marcinek w swojej piance wciąż był ciepły i co ważne uśmiechnięty. Odpowiednio skrojona i zdejmowana z ciała dziecka pianka neoprenowa umożliwiała szybkie i bez problemowe przebranie mojego szkraba. Dołączona do zestawu pieluszka bawełniana Nappy Wrap i wkładki Nappy Liners zapewniaja dodatkowo ochronę przed zanieczyszczeniem basenu.

Z mojej strony pianka przyda się nie tylko na basenie, ale także podczas zbliżających się wakacji i możliwości kąpania się z dzieckiem w jeziorze, w morzu. Pianka ochrania dziecko przed zdradliwymi powiewami wiatru, nad którymi nie mamy kontroli na otwartej przestrzeni, a także chronią skórę dziecka przed słońcem.

Informacja od producenta

 • Pomaga dziecku w utrzymaniu ciepła w wodzie i poza nią
 • Łatwe zakładanie i zdejmowanie
 • Chroni dziecko przed słońcem
 • Świetny design

Pianka Baby Wrap wykonana została z miękkiego i elastycznego neoprenu o grubości3 mm(materiał stosowany do pianek do pływania, kombinezonów pływackich) z mocną warstwą nylonu z każdej strony. Kombinezony / pianki pływackie Baby Wrap są  całkowicie zabezpieczone obszyciem i zapinane za pomocą obszernego, mocnego, ale elastycznego rzepu. Pozwala to na dokładne dopasowanie pianki do rosnącego dziecka.

Cena: 137,00 zł

Rachela

2 odpowiedzi na “Neoprenowa Pianka Baby Wrap”

 1. Pianka do pływania marki Splash About został przetestowana przez nas podczas niedawnego pobytu na basenie. Pierwszym pozytywem jest jej solidne wykonanie. Pianka posiada odpowiednią grubość i po całości jest obszyta lamówką. Elegancji dodaje interesujący design i żywe kolory. Wykonana jest z pianki neoprenowej jak standardowe kombinezony dla płetwonurków. Bardzo szybko się ją zakłada nawet takiemu wiercipiętkowi jak mój synek. Pianka rozpinana jest po całości co ułatwia założenie. Zakłada się ją w kilka chwil dzięki zapięciom na rzepy zapięcia sprawiają że można ją dokładnie dopasować do ciała malucha jak także swobodnie regulować, gdy maluch rośnie. Rzepy trzymają bardzo dobrze nawet w wodzie i ciekawski maluch na pewno ich nie rozepnie podczas wodnej zabawy.
  Doskonale utrzymuje ciepło ciała. Synek po 2 godz. spędzonych w wodzie miał ciepłe ciałko w miejscach, które otulał pianka. Pływaliśmy zarówno w brodziku jak i w głębszej chłodniejszej wodzie. Ponad to pianka chroni przed promieniowaniem UV w związku z czym jest idealna na szalone wodne zabawy nad morzem czy rzeką w upalne lato.
  Pianka nie przeszkadzała dziecku w swobodnej zabawie, nie krepowała ruchów, nie spowodowała żadnych otarć. W czasie pływania nie obawiałam się trzymać dziecko, gdyż dzięki założonej piance nie martwiłam się, że synek wymknie się mi z rąk.
  Pianka jest warta swojej ceny.
  Ocena: 5

 2. Roger Vivier shoes pisze:

  Bawełniana pieluszka do pływania Splash About Nappy Wrap – W Roli Mamy : W Roli Mamy
  [url=http://www.lepassagetoindia.com/images/rogervivier.html]Roger Vivier shoes[/url]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close