Pieluchomajtki MIOSOLO

Pieluchomajtki MIOSOLO 3 – 18 kg, fioletowe

Pieluchomajtki Miosolo wzbudziły moją ciekawość, choć przez moje ręcę i pralkę , przewinęła się już spora ilość pieluch wielorazowych różnej maści. Ta pieluszka zawierała dwa nowe dla mnie rozwiązania. Zapięcie na rzepy oraz stałe połączenie pieluchy i wkładu.

Właśnie rzepy obrałam jako punkt najbardziej wnikliwych obserwacji! Pieluszka została poddana próbie ogniowej!  Używana i prana w kółko – postanowiłam jej nie  oszczędzać! Rzepy po wielokrotnym praniu wyglądają i działają jak nowe! Osobiście bardzo ucieszył mnie taki wynik mojego eksperymentu – ponieważ taki sposób zapięcia okazał się strzałem w dziesiątkę, gdy zakłada się pieluszkę na „uciekającą” po pokoju pupę! Bardzo łatwo jest ją założyć dziecku bez względu na to, jaką figurę ekwilibrystyczną postanowi przybrać nasza pociecha, łatwo można ją poprawić! Jedynym zagrożeniem są ciekawskie rączki – jeśli maluch postawowi pohasać saute, raczej nie będzie miał problemu z samodzielnym zdjęciem pieluszki. Choć ten minusem jest i plusem – przy nauce korzystania z nocniczka rzepy znowu wygrywają- dziecko może samo zdjąć majteczki i usiąść na nocniczku.

Pieluszka jest bardzo miła w dotyku i starannie wykonanamateriały są wysokiej jakości. Zewnętrzna warstwa PUL nie przepuszcza wilgoci, wewnętrzna doskonale odciąga wilgoć od pupy dziecka. Na wewnętrznej warstwie nie zostają plamy po tzw. „numerze dwa” :) . Wkładka jest bardzo mięciutka lecz mięsista – dzięki temu bardzo dobrze się układa i  równocześnie jest bardzo chłonna. Wszystkie jej części są zszyte – wkładka przyszyta jest w jednym miejscu ( w formie wyjmowanego języka) – do prania można wyjąć ją z pieluszki, co bardzo skraca czas schnięcia. Na wkładce znajduje się mała zakładka do unieruchomienia dodatkowej wkładki lub tetry. Pieluszka jest rozmiaru one-size, regulacja znajduje się z przodu pieluszki w postaci 3 rzędów napów.  Pieluszka bardzo przypomina pieluszki typu kieszonka – różnicą jest stałe połączenie wkładu i pieluszki.

Zaryzykuję stwierdzenie że moja córka z pieluszki jest zadowolona tak jak ja – czyli bardzo! Pupa ma się dobrze, pieluszka jest wygodna i nie krępuje ruchów dziecka. Mama jest zadowolona z technicznej strony „eksploatacji”. A skoro wszyscy są zadowoleni…

Polecam i zachwalam, szczególnie dla łowców przewijakowych wiercipiętów!

Hanna

 

Opis producenta:

Producent: BambinoMio

Marka: BambinoMio

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, firma Bambino Mio stworzyła nowy model pieluchomajtek. MIOSOLO to wysokiej klasy podwójny system: otulacz z pieluszką przeznaczony dla dzieci od 3 do 18kg. Majteczki Miosolo rosną razem z dzieckiem. Dzięki napom z przodu pieluszki idealnie dopasujesz rozmiar pieluchomajtek do dziecka. Zapięcia na rzep (które dzięki systemowi Velcro? są odporne na zniszczenia) umożliwiają dopasowanie rozmiaru w obwodzie dziecka. Elastyczne i miękkie wykończenia chronią przed wyciekaniem z pieluszki. Unikalny system kieszeni umożliwia łatwe wyjęcie pieluszki do prania i szybsze suszenia. Mogą być używane z Bibułkami Mio Liners. Wszystkie części są ze sobą połączone, a jej użycie jest bardzo proste. Można prać w pralce do 60 ° C i zimno suszyć w suszarce Skład materiałowy: Pieluszka 100% bawełny, Majtki: 100% poliester.

Serdecznie dziękujemy sklepowi Merlin.pl za przekazanie pieluszki do recenzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close