Poduszka wielofunkcyjna Baby Doo

Produkt: Wielofunkcyjna poduszka „Baby Doo”

Producent: Romeks

Sugerowana cena: ok. 140 zł

 

Ciąża to niezwykle odmienny stan. Nasz organizm przechodzi istną rewolucję. Dokonują się w nim najwspanialsze zmiany, jakie człowiek może sobie wyobrazić – tworzy się nowe życie. Jednakże ze stanem tym wiążą się różnego rodzaju dyskomforty. Możemy do nich zaliczyć chociażby problemy ze snem, z ułożeniem się w odpowiedniej pozycji, bóle pleców. Zdecydowaną ulgę w tych dolegliwościach przyniesie nam wielofunkcyjna poduszka Baby Doo firmy Romeks.

Aktualnie jestem w 5 miesiącu ciąży i trafiła do mnie poduszka Baby Doo. Jest ona bardzo przydatna kobietom w ciąży i nie tylko. Dzięki swojej elastyczności i przymocowanym troczkom może przybierać różne kształty w zależności od potrzeb. Poduszka ta jest duża, długa i dobrze wypełniona. Mam porównanie z innymi tego typu kojcami i spokojnie mogę powiedzieć, iż pozostałe przy tej to „cienkie Bolki”.

Jak już wspomniałam poduszka jest duża, możemy się w nią wtulić i przybrać wygodną dla nas pozycję. Doskonale komponuje się z naturalnymi i zmieniającymi się kształtami kobiety w ciąży, odpowiednio podtrzymuje głowę i barki, wspiera plecy a w późniejszej ciąży brzuch. Jeśli jedną część przełożymy pomiędzy kolanami, pomoże utrzymać biodra i kręgosłup w wygodnej pozycji, poprawiając krążenie, co nas odpręży i przeniesie błogi sen. Oba końce są wyprofilowane, by jeszcze bardziej dopasować się do ciała i zapewnić maksymalny komfort i spokojny sen.

Możemy się w niej swobodnie ułożyć nie tylko podczas snu.  Jest doskonałym kompanem podczas relaksowania się przed książką czy telewizorem. Możemy ją ułożyć w różnych pozycjach, dobierając najwygodniejsze dla nas.  A dzięki troczkom, nie zmienia żądanego kształtu. Co ważne, pokrowiec również ma otwory na sznureczki, więc możemy przebierać w kolorach. Co do pokrowca, to dość ciężko się go zakłada, ale tak już niestety jest w tego typu poduszkach. Może otwór mógłby być nieco większy.  Pokrowiec zapinany jest na guziki od zewnętrznej strony. Sama poduszka wraz z pokrowcem są wykonane  z przyjemnego dla ciała materiału, a pokrowiec oczywiście możemy prać w pralce.

Możemy być spokojne, że poduszka ta nie wyląduje w szafie po porodzie. Można z niej zrobić idealną podporę podczas karmienia piersią. Pozwoli na ułożenie się z maluchem w różnych pozycjach, zapewniając maksymalny komfort obojgu.

Co ważne, po tym czasie też jej nie schowamy, gdyż okaże się świetnym miejscem treningowym dla naszego malucha. Może stanowić podpórkę podczas ćwiczeń trzymania główki. Będzie placem zabaw dla niemowlaka, oraz oparciem dla nowicjuszy uczących się trudnej sztuki siedzenia.

Moja 6 – cio letnia chrześnica i 1,5 roczna córka uwielbiają zabawy na tej poduszce. To jasny dowód na to, jak długo może nam służyć. Mam nadzieję, że poduszka ta nie straci swojej formy, a jej wypełnienie, którym jest antyalergiczna wata silikonowa, się nie zbije.

A jak już w końcu nadejdzie czas na schowanie w szafie, wówczas możemy ją zwinąć i włożyć do opakowania, w którym ją kupiliśmy. To foliowa tuba na zamek, którą możemy spokojnie schować w dowolnym miejscu.

Opis producenta, czyli o poduszce Baby Doo w skrócie.

Baby Doo to poduszka wielofunkcyjna:

– wspaniale podtrzymuje plecy i brzuch kobiety ciężarnej w czasie snu i nie tylko,

– idealna poduszka do karmienia piersią niemowlaka,

–  fotelik dla dziecka,

– kojec dla niemowlęcia,

– świetna jako podpórka dla maluchów, które zaczynają się podnosić i siadać.

To pomysłowe rozwiązanie pomaga zwalczyć bezsenność spowodowaną bólem, drętwieniem lub dyskomfortem związanym z późnym okresem ciąży. Poduszka Baby Doo może być dowolnie formowana tak, aby stanowić wygodne wsparcie dla całego ciała – została bowiem zaprojektowana przez dyplomowaną pielęgniarkę, doskonale znającą potrzeby matek. Posiada rekomendację setek zadowolonych rodziców w Polsce.

Gorąco polecam poduszkę Baby Doo firmy Romeks to proste rozwiązanie, na błogi sen i pełen relaks.

Magdalena

Serdecznie dziękujemy firmie Romeks za przekazanie wielofunkcyjnej poduszki „Baby Doo”, w celu jej zrecenzowania.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close