Stanik Panache Sport.

cena: 259 zł PLN

Każda kobieta uprawiająca sport, wie z jak nieprzyjemnymi doznaniami wiąże się brak odpowiedniej ochrony biustu podczas wykonywania ćwiczeń fizycznych. Przyznam, że po raz pierwszy miałam do czynienia z profesjonalnym stanikiem przeznaczonym właśnie dla kobiet- sportsmenek i wiem już że nigdy więcej nie wyjdę z domu w „zwykłym” staniku żeby pobiegać.

Odkąd miałam przyjemność poddać testom ten typ stanika, mogę mówić jedynie o jego zaletach. Przede wszystkim, dzięki swojej budowie świetnie przytrzymuje piersi na odpowiednim miejscu, nie ma możliwości, żeby biust skakał na wszystkie strony boleśnie się obijając. Może na początku jego wygląd sprawia wrażenie „pancernego” ale jest elastyczny i podczas ruchu świetnie współpracuje z ciałem. Mimo pozorów założony nie daje wrażenia sztywności na ciele. Szerokie i głębokie miseczki stanika dobrze zbierają i kryją całe piersi a fiszbiny otoczone silikonem zostały wbudowane w sposób który zapobiega ich uciskowi na skórę.

Każda kobieta która biega lub jeździ konno, wie jak nieprzyjemnie wpijają się w ciało standardowe ramiączka staników, w tym wypadku problem został zniwelowany dzięki szerokim ramiączkom. Dużym atutem jest tu możliwość krzyżowego zapięcia biustonosza, poprzez sprytnie umieszczony haczyk na jednym ramiączku który łączy się z kółeczkiem na drugim. Prosty pomysł, na ekspresowe zapięcie bez zbędnego ich przekładania. W moim odczuciu wygoda standardowego zapięcia, oraz krzyżowego jest podobna, więc w zależności czy biegam pod dwoma warstwami ubrań, czy ćwiczę fitness w koszulce ”bokserce” gdzie wolę schować ramiączka, w różny sposób go zakładam.

Kolejne rozwiązanie godne pochwały, to szeroki tylni pas, z trzema rzędami potrójnych haftek, które zapewniają stabilność i brak możliwości wpijania się jego w plecy lub zwijania czy przekrzywiania podczas intensywnego ruchu.

Nie licząc wielkiej wygody podczas uprawiania sportu, co zresztą jest tu głównym celem i kryterium oceny moich testów, stanik dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Wszystkie można zobaczyć na stronie panache-lingerie.com. Każda kobieta bez problemu znajdzie dla siebie stanik, który będzie jej odpowiadał nie tylko wizualnie, ale również względem potrzebnego rozmiaru, ponieważ Panache Sport uwzględnia potrzeby kobiet o różnych rozmiarach biustu od B aż do miseczki H już od 60 cm pod biustem.

Moim zdaniem stanik Panache Sport to genialne rozwiązanie dla kobiet poszukujących nie tylko wygody dla siebie, ale również dbających o zdrowie i dobre samopoczucie. A wszystkie wiemy że połączenie piękna, wygody i zdrowia to połączenie którego powinnyśmy szukać nie tylko w sporcie, lecz również na co dzień.

Gorąco polecam stanik Panache Sport aktywnym Paniom, zdecydowanie jest wart swojej ceny!

Serdecznie dziękuje firmie So Chic za przekazanie stanika do recenzji.

Żaklina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close