Biustonosz do karmienia firmy Lupoline model 1327

Produkt: Biustonosz do karmienia model 1327
Producent: Lupoline
Materiał: Bawełna, elastan
Sugerowana cena: ok. 80 zł

Bielizna powinna być wygodna, zapewniać uczucie komfortu noszenia a także podkreślać atuty kobiecości, jakim niewątpliwie są piersi. Każda kobieta, w tym także Mama karmiąca piersią chce czuć się piękna.
Z pomocą przychodzi firma Lupoline, która w swojej bogatej ofercie posiada kilka modeli dla Mam. Charakteryzują się one ciekawą kolorystyką oraz wysoką jakością materiałów i wykończenia.

Biustonosz o którym chcę napisać, jest niezwykle elegancki, bo wykonany z delikatnej i mięciutkiej koronki w kolorze szarym z różowymi akcentami. Ma miękkie miseczki i fiszbiny, a od wewnątrz jest podszyty bawełnianą tkaniną , bardzo delikatną dla piersi. Po założeniu prawie nie czułam, że mam go na sobie. Mimo to moje piersi były ładnie podniesione i podtrzymywane, wkładka laktacyjna nie odciskała się, a ja poczułam się sexy. Kiedy pokazałam się mężowi był zdziwiony widokiem sądząc, że założyłam zwykły biustonosz zamiast tego do karmienia, dopiero po chwili zauważył klipsy przy miseczkach. Był tak jak ja pozytywnie zaskoczony wyglądem bielizny.

Córeczka oczywiście nie zauważyła róznicy przy karmieniu, ponieważ klips łatwo odpina się jedna ręką i pozwala na szybkie przytulenie maleństwa do piersi. Miękkie miseczki nie powodują ucisku piersi podczas używania i w każdej pozycji można łatwo je odsunąć, odsłaniając pierś do karmienia. Jest to bardzo ważne, ponieważ niewygodny, twardy i uciskający biustonosz, może powodować zastoje a nawet zapalenie piersi. Są to nieprzyjemne i uciążliwe dolegliwości, których można łatwo uniknąć używając właściwie dobranego biustonosza.
W tym pomoże przygotowany na stronie sklepu “pomocnik”, w którym wpisujemy swoje wymiary, a ten pokazuje nam jaki rozmiar bielizny powinnyśmy wybrać. Jest to bardzo przydatne i pozwala na precyzyjny dobór biustonosza.

Produkt jest wykonany dokładnie, estetycznie, z dbałością o szczegóły takie jak wzmocnione łączenie ramiączek z miseczkami, czy nieco grubsze ramiączka nie uciskające ramion oraz potrójne zapięcie haftek z tyłu, utrzymujące biustonosz na właściwym miejscu.

Pragnę też dodać, że biustonosz nie odkształca się w praniu, szybko schnie i nie traci kolorów, a także nie mechaci się mimo prania w pralce. Jest dostępny w wielu rozmiarach, zarówno w zakresie wielkości miseczki jak i obwodu pod biustem, więc z pewnością nie bedzie problemu z zakupem odpowiedniego.
Używanie go w nocy również jest bardzo wygodne. Serdecznie polecam.

Paulina

Serdecznie dziękujemy firmie Lupoline za udostępnienie biustonosza do zrecenzowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close