Buciki Inch Blue (0-6lat)

Buciki Inch Blue (0-6lat)
Producent: Inch Blue
Cena: 113.00 zł


Od kilkunastu dni mam przyjemność testować wraz z synkiem buciki Inch Blue, które podbiły zarówno małe serduszko,  jak i nieco większe serce – mamy.

Według mnie Buciki Inch Blue to idealne rozwiązanie dla:

  • dziecka, które jeszcze nie chodzi (pełnią funkcję ochronną i estetyczną – ładnie wyglądają na maleńkich nóżkach)
  • malucha, który stawia swoje pierwsze nieporadne kroki (miękkie, wygodne, dobrze dopasowane, nie przeszkadzają stopom w pracy i w ich kontakcie z podłogą)
  • dziecka na etapie doskonalenia biegania i to z jednoczesnymi gwałtownymi zmianami kierunku (nie krępują stopy, a podeszwa uniemożliwia poślizgnięcie się)
  • przedszkolaka, którego worek na kapcie powinien zawierać wkład najlepszy z możliwych („oddychające” – stópki się nie pocą, wygodne, trzymają stopę i z fajnymi motywami np. dla fanów motoryzacji)
  • stópek z wysokim podbiciem (pasują i dopasowują się do każdej stopy)
  • rodziców, którzy uważają, że ich dziecko powinno chodzić boso aż do emerytury, albo i jeszcze dłużej i męczą ich dylematy w kapciach czy na bosakach (dają stopom maksimum swobody)

…długo by tak wymieniać…bo buciki Inch Blue cechuje – natura, zdrowie i bezpieczeństwo!

Reasumując wszystko co zaobserwowałam – buciki Inch Blue wykonane są z naturalnej mięciutkiej skóry, mają miękką zamszową podeszwę, która dostosowuje się do stopy dziecka i jest całkowicie antypoślizgowa. Są wygodne i nie krępują stopy malucha (który nadal ma możliwość doskonalenie aparatu kostno-stawowo-mięśniowego). Są to kapcie, w które wejdzie każda nóżka i w których stopa się nie poci – wiem co mówię, bo testowane były na bardzo ruchliwych stópkach!

Na uwagę zasługuje rozmiarówka – uważam, że na polskim rynku jest niewiele bucików w małym rozmiarze, które są przyjazne małym stópkom, jednocześnie można wybrać rozmiar dla starszaka (do 20cm). Poza tym buciki są elastyczne i można je z łatwością zapakować w dołączone opakowanie. Nie wspomniałam jeszcze o jednej istotnej rzeczy – są ładne i przeglądając ofertę  – można zaleźć wiele wzorów i różnych kolorów.

Zgodnie z zaleceniami producenta, czyszczę je wilgotną szmatką. Niestety brudzą się też od spodu (zamszowa podeszwa).
Producent poleca kupowanie kapci z zapasem dla szybko rosnącej stopy dziecka – co nie jest bez znaczenia dla naszego portfela.  

Basia

Serdecznie dziękujemy firmie firma Eco and More sp. z.o.o. za przekazanie bucików do recenzji.


Opis producenta:
Dziecięce nóżki różnią się od nóg dorosłych. Tak drobne stopy, miękkie, z większą ilością tkanki tłuszczowej oraz kruchymi kostkami, wymagają specjalnie zaprojektowanego obuwia, które zagwarantuje im wygodę oraz komfort oddychania. Buty Inch Blue są uszyte z wyjątkowo miękkiej, delikatnej skóry – są idealne dla delikatnych stóp dziecka. Szyte ręcznie, zaaprobowane przez specjalistę, są gwarancją właściwego rozwoju stopy dziecka przez cały okres noszenia obuwa Inch Blue.

0 odpowiedzi na “Buciki Inch Blue (0-6lat)”

  1. Ramona pisze:

    Bardzo fajne ale na polski rynek weszły niedawno buciki firmy, która wymyśliła takie paputki, Bobux. Niewiem jak jakościowo ale Inch Blue, cenowo w porównaniu do Bobuxów wypadają blado 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close