Cotton Ball Lights

Model: Violets, przewód 20 lampek
Producent: Cotton Ball Lights BV
Cena: 89zł

Od niedawna w naszym domu goszczą lampki Cotton Ball Lights. Jeśli ktoś ceni sobie piękno, oryginalność, a zarazem prostotę to jest to coś właśnie dla niego. Lampki to przewód (do złudzenia przypominający ten, który wieszamy na choince) na którym zamieszczamy (samodzielnie) kolorowe kule, ale o tym za chwilę.

Nasz zestaw długo wędrował po mieszkaniu by w końcu na stałe zamieszkać w pokoju naszej córki. Lampki zachwyciły mnie – mamę, która docenia ich design i przede wszystkim ich nastrojowe, magiczne światło, które działa niezwykle odprężająco i wyciszająco. Lampki zdobyły nie tylko moje serce – córka jest nimi równie zachwycona. Codzienne zasypianie jest przyjemnością dla nas wszystkich. Gdy tylko wchodzimy do pokoju, mały paluszek pokazuje „kilky”, by je włączyć i w mig śpioszek leży w swoim łóżku. Śmiało mogłabym powiedzieć, że to nasza osobista super niania. Mama z wielką chęcią kładzie się na podłodze i wpatruje w sufit, na którym wyrysowały się wzorki przypominające jej lustro wody.

Żałuję, że tak późno z nami zamieszkały – przy niemowlęciu lampka nocna jest niezbędnym wyposażeniem pokoju dziecka, zwłaszcza przy nocnym wstawaniu, a delikatne, przytłumione światło tych lampek idealnie się do tego nadaje, a i nocne koszmary nie mają przy nich szans.

 

Nasz zestaw składa się z przewodu z włącznikiem o długości 5m 26cm, zawierający 20 lampek (każda z nich w odstępie 12cm). Przewód między wtyczką a pierwszą żarówką jest o długości 1,5m. Dodatkowo dostaliśmy komplet żarówek na wymianę. W zestawie oczywiście znajdują się bawełniane kule (usztywnione prawdopodobnie klejem), które w bardzo prosty sposób należy umieścić na lampkach (dołączona jest foto instrukcja) – trzeba tylko naciąć nożykiem, skalpelem lub nożyczkami kulę na długości 1 cm i następnie wsunąć w nią żarówkę – proste, każdy sobie z tym poradzi. To od nas zależy kombinacja kolorystyczna – początkowo uznałam to za minus, jednak szybko doszłam do wniosku, że sama najlepiej ułożę kolejność kolorowych kul.

Kule należy czyścić na sucho, wg mnie najlepiej nadaje się do tego miotełka do kurzu.

Na stronie internetowej, gdzie można zamówić lampki Cotton Ball Lights w prosty sposób możemy stworzyć własny zestaw – zaczynając od długości przewodu (20, 35 lub 50 żarówek), na kolorystyce kończąc- mamy możliwość wybrania spośród 36 kolorów. Dla niezdecydowanych stworzone zostały piękne zestawy, z których i my skorzystaliśmy. Możliwe jest zakupienie samych kul lub samego przewodu.

Należy pamiętać, że jak każdy sprzęt elektryczny powinny znajdować się z dala od zasięgu rączek dzieci.

Informacje producenta:

20 sztuk minilampek; Żarówki: 12 V – 0,84W – 20sztuk + 2 zapasowe.

Wtyczka: 230 V – 50Hz

Produkt przeznaczony jest do użytku wewnątrz pomieszczenia. Przed podłączeniem zestaw należy rozpakować i sprawdzić, czy we wszystkich oprawkach znajduje się żarówka. W celu wymiany żarówki należy wyjąć wtyczkę z kontaktu, usunąć uszkodzoną żarówkę z oprawki lekko podciągając – BEZ KRĘCENIA, następnie wymienić na żarówkę o tych samych parametrach.

Nie należy łączyć ze sobą kilku przewodów z żarówkami. Zużyty lub uszkodzony towar należy wyrzucić jako elektrośmieci.

 

Serdecznie dziękuję firmie PRomotion Instytut za przekazanie zestawu do recenzji.

 

                                                                                                                                      Magda

2 odpowiedzi na “Cotton Ball Lights”

  1. Magda EM pisze:

    Nie wiem jak jest obecnie, w moim komplecie brakuje mi włącznika. Przez to muszę odsuwać łóżko żeby je włączyć lub wyłączyć z kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close