Diosminex szybka ulga dla nóg

Nazwa:

Diosminex, szybka ulga dla nóg
Producent: LEK-AM

Chyba każdej kobiecie doskwiera uczucie ciężkości nóg, które nasila się po długotrwałym staniu bądź siedzeniu. Czasem w nocy „łapią” skurcze łydek. Najbardziej uporczywe jest to szczególnie w upalne słoneczne dni. Może to świadczyć o niewydolności żylnej, która jest już uważana za chorobę cywilizacyjną. Stosowałam już różne specyfiki z mniejszym lub większym powodzeniem, wiec do żelu Diosminex podeszłam z duża rezerwą. „Tonący brzytwy się chwyta”, wiec postanowiłam zaryzykować.

Żel Diosminex znajduje się w półmiękkiej tubce wykonanej z miękkiego tworzywa, zamykanej korkiem zamykanym na zatrzask. Spokojnie wiec można go wrzucić do torebki, nie obawiając się „wpadki”.

Zapach jest bardzo miły i nie nachalny, ale jak wiele specyfików tego typu pachnie mentolem.

Aplikacja łatwa i szybka. Żel bardzo łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania, dając nogom uczucie przyjemnego uczucia chłodu. Nie pozostawia na skórze żadnej klejącej ani śliskiej warstewki.

Działanie jest wyczuwalne natychmiastowo. Po zastosowaniu żelu  moje nogi znów są lekkie a ja czuję się świetnie! Dodatkowo lek wg opinii producenta zapobiega powstawaniu pajączków. Za krótko go stosuję by stwierdzić czy usuwa wcześniej powstałe, ale wg mnie stały się mniej widoczne. A to już zawsze jakiś krok do przodu w walce z nimi.

Wydajność zaskakująco wysoka, wystarczy niewielka ilość żelu na jedną aplikację, by w pełni poczuć jego działanie oraz zobaczyć efekty.

Wszystkim osobom borykającym się z problemem ”ciężkich nóg” polecam żel Diosminex, na pewno przyniesie ulge “spracowanym” nogom.

Sylwia

Jak pewnie wiele z was, tak i ja  spędzam na swoich nogach nawet do 16 godzin dziennie, a w samym czasie pracy wraz z dojazdami ponad 10 godzin. Do tego dokłada się głównie siedzący tryb życia i wieczorem odnoszę wrażenie, że moje nogi ważą po tonę na sztukę.

Kiedy dotarł do mnie żel „Diosminex, szybka ulga dla nóg”, początkowo byłam sceptyczna, ale już pierwszego dnia postanowiłam go przetestować. Konsystencja żelu jest bardzo przyjemna, lekka. Przekłada się to także na łatwe rozsmarowanie żelu na nogach – żel łatwo się wchłania i od razu czuć przyjemną chwilę chłodu na zmęczonych nogach i stopach. Po nałożeniu żelu towarzyszy mi długie i przyjemne uczucie odciążenia nóg, jakby właśnie ktoś odjął tę dodatkową tonę, co w pełni pomaga się zrelaksować po całym dniu.

Ponadto żel Diosminex zapobiega powstawaniu tzw. pajączków, zdecydowanie poprawia krążenie i odnoszę wrażenie, że skóra nóg wygląda zdecydowanie lepiej.

Wszystkim zmęczonym nogom gorąco polecam żel, by dać się skusić na chwilę odprężenia.

Rachela

Informacje od producenta:

Wskazania:
Diosminex szybka ulga dla nóg dzięki zawartości zmikronizowanej diosminy oraz innych bioflawonoidów:

Działanie:
Łagodzi objawy występujące w przebiegu przewlekłej niewydolności żylnej:

zmniejsza uczucie ciężkości nóg,
zapobiega powstawaniu rozszerzonych naczyń krwionośnych tzw. pajączków”,
regeneruje i pielęgnuje skórę z oznakami cellulitu,
zapewnia uczucie chłodzenia, świeżości i odprężenia.

Cena: ok. 28 zł

Serdecznie dziękujemy firmie LEK AM za przekazanie egzemplarzy recenzenckich żelu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close