Hipoalergiczny odplamiacz Concertino Baby

„Odplamiacz jak odplamiacz”, pomyślałam sobie biorąc do ręki odplamiacz Concertino baby, „co w nim może być ciekawego?”

Przede wszystkim nie jest to włoski produkt, chociaż nazwa mogłaby to sugerować. Obejrzałam porządnie opakowanie i tu miła niespodzianka – odplamiacz wyprodukowano w Polsce. Jakoś mnie to podniosło na duchu, uznałam, że jest dobrze.

Przyznaję, z odplamiaczy korzystam bardzo rzadko, zazwyczaj proszki dają radę. No właśnie, zazwyczaj. Jednak znalazłam kilka plam, z którymi proszki sobie nie poradziły i do akcji musiał więc wkroczyć odplamiacz.

Na pierwszy ogień poszła moja biała kurtka, na której pojawiły się żółte zacieki, nie wiem z czego, może zmokłam? Napsikałam, zgodnie z instrukcją odczekałam 10 minut i do pralki. To samo zrobiłam z koszulami męża, kołnierzyki wyraźnie ożyły.

Z dorosłymi ubraniami nie było problemu, ale odplamiacz jest przeznaczony dla dzieci, dlatego  wzięłam się za ubranka mojej córki.

Na szczęście (dla testów) akurat pokochała serki czekoladowe, a z czekoladą to wiadomo jak jest. I teraz już wiem, że wystarczy psiknąć na świeżą plamę, odczekać 10 minut i wrzucić do pralki lub uprać ręcznie. Niestety gorzej jest ze starszymi plamami, ciągle walczę bo żal mi niebieskiej spódniczki.

Dobrem trzeba się dzielić, poszłam więc do sąsiadki, mamy rocznej dziewczynki, z pytaniem czy czasem nie chce czegoś odplamić. Owszem chciała, plamy po soku nie zeszły w praniu. Po zastosowaniu odplamiacza zniknęły. Na ubrankach małej damy było jeszcze kilka plam niewiadomego pochodzenia, piszę było – bo już ich nie ma.

Nie umiem powiedzieć czym odplamiacz pachnie, jedyne co mi przychodzi do głowy to świeżość. Ma bardzo subtelny i delikatny zapach. Nie jest drażniący w bezpośrednim kontakcie ze skórą.

Odplamiacz nadaje się do tkanin wszystkich typów, zarówno białych jak i kolorowych.

Jest testowany dermatologicznie i hipoalergiczny.

Świetnie sprawdza się jako pierwsza pomoc w trudnych sytuacjach, nie trzeba od razu włączać pralki, wystarczy popsikać, odczekać minimum 10 minut i wyprać ręcznie. Gwarantuję, przy natychmiastowym zastosowaniu plama zniknie. Z pewnością odplamiacz Concertino Baby zagości u nas na dłużej.

Mirella

 

Informacje producenta

CONCERTINO BABY odplamiacz to pierwszy na rynku hipoalergiczny środek do wywabiania plam. Skutecznie usuwa zabrudzenia z każdego rodzaju tkanin białych i kolorowych. Dzięki łagodnej, pozbawionej kompozycji zapachowych recepturze może być stosowany do wywabiania plam z odzieży osób o wrażliwej skórze i alergików.

  • Pierwszy na rynku odplamiacz HIPOALERGICZNY
  • Testowany dermatologicznie
  • Łagodny dla skóry
  • Uniwersalny – do wszystkich typów tkanin
  • Skuteczny w usuwaniu wszelkiego typu plam
  • Nie zawiera fosforanów, parabenów ani kompozycji zapachowych
  • Praktyczny dozownik do bezpośredniej aplikacji na plamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close