HOP HOP Bańki

HOP HOP Bańki to pomysłowy zestaw do zabawy bańkami mydlanymi. Tworzenie baniek jest świetną rozrywką dla dzieci (nawet dla tych najmniejszych) jak i dorosłych. Firma Tuban poszła o krok do przodu tworząc zabawkę, której idea nie kończy się na zrobieniu bańki. Zestaw HOP HOP Bańki pozwala utrzymać bańkę przez dłuższy czas, złapać ją dłonią i odbijać niczym piłkę.

HOP HOP Bańki są zapakowany w ładne mocne kartonowe pudełko. Komplet składa się z 2 buteleczek z płynem, 2 rurek do puszczania banieczek, 2 kolorowych rękawiczek i instrukcji.

Jeśli ktoś miał wcześniej do czynienia z płynem do robienia baniek firmy Tuban, wie że robi się z niego dużo imponującej wielkości trwałych banieczek. Dwie niewielkie butelki ze specjalną końcówką w nakrętce umożliwiającą puszczanie za pomocą dmuchnięcia zwykłych baniek. Słomki są długie i grube – po zgięciu nie odkształcają się. Rękawiczki są w rozmiarze kobiecej dłoni i dwóch różnych kolorach. Jedyny minus to właśnie wielkość rękawiczek – szkoda, że nie dołączono choć jednej w  mniejszym rozmiarze. Mam wrażenie, że przez za dużą rękawiczkę na dłoni trzylatka, bańki pękają.

Aby móc długo bawić się jedną bańką należy postępować zgodnie z załączonymi wskazówkami – na ich podstawie wypracowałam razem z moim synkiem następującą taktykę:

– zanurzamy jedną z rurek w płynie,

– dmuchamy, by stworzyć bańkę (by była naprawdę trwała nie należy robić jej zbyt dużej) – pierwsza bańka, która wyleciała z rurki jest najmocniejsza i nią zaczynamy zabawę,

– bańkę delikatnie podrzucamy i gdy opadnie na dłoń w rękawiczce – odbijamy.

I rzeczywiście – bańka nie pęka, fruwa w powietrzu, a gdy opada pozwala się odbić by znów unieść się wysoko. Zabawa daje wiele radości i wyzwala emocje – bo przecież trzeba zrobić wszystko, by jak najdłużej podbijać. Najlepiej sprawdza się odbijanie przez dwie osoby, ale w zabawie mogą brać udział nawet cztery – dwie tworzą bańki, a dwie je podbijają.

Zestawem HOP HOP Bańki został pobity rekord Guinnessa w ilości podbić jednej bańki – udało się podbić jedną bańkę 309 razy!

Produkty Tuban są bezpieczne (tworzone zgodnie z normą PN EN71), posiadają znak CE.

Jest to też ciekawy i oryginalny pomysł na prezent.

 

Serdecznie dziękujemy firmie Tuban za przekazanie zestawu do testów.

Informacje producenta:

HOP HOP Bańki to unikarlna zabawka edukacyjna. TUBAN jako specjalistaw z dziedziny baniek mydlanych, opracował zestaw który umożliwia czarowanie bez znajomości magii. Każdy wie, że przy próbie złapania bańki mydlanej, pęka ona bezpowrotnie. Zestaw HOP HOP Bańki daje możłiwość zatrzymania bańki na dłużej, złapania jej do ręki, obracania, zgniatania, zakręcania, podbijania, żąglowania …  Wszystko dzięki magicznej rękawiczce oraz niezbędnym akcesoriom.

Zestaw zawiera:
2 x rurka do puszczania baniek
2 x rękawiczka
2 x buteleczka z płynem
Instrukcja obsługi (na pudełku)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close