INFAVIT baby witamina D3

Produkt: INFAVIT baby witamina D3
Producent: BIOTICOM
Postać leku: Krople
Pojemność: 10 ml
Sugerowana cena: ok. 16zł

Opakowanie witamin InFavit baby swoją kolorystyką, grafiką, przejrzystością i czytelnością zdecydowanie zachęca do kupna.

Zajrzyjmy co mieści się w środku. Ład i porządek – pudełka kryją w sobie buteleczkę z witaminą D, zapakowane w osobne woreczki  dozowniki oraz ulotki informacyjne, a wszystko to  znajduje się w przegródkach oddzielonych tekturą. Mała rzecz a cieszy – tych wszystkich, którzy lubią mieć wszystko poukładane.

Dużym plusem obu dietetycznych środków spożywczych przeznaczenia medycznego jest ulotka zawierająca skrupulatne informacje na temat samego środka, zaleceń, sposobu użycia, dawkowania itp. – informacje podane zostały w sposób jasny i zrozumiały – aż przyjemnie się czyta.

W przypadku witaminy D dozownik w postaci pompki sprawdza się rewelacyjnie – nie trzeba się martwić (tak jak w przypadku innych preparatów) o to, że kapsułka może przez przypadek trafić do buzi dziecka, nie trzeba liczyć kropel i zastanawiać się czy dziecko dobrze oblizało łyżeczkę i tym samym przyjęło odpowiednią dawkę. Nic nie ścieka, ani nie kapie.

Tak jak wygodne jest samo dozowanie, tak i częstość podawania witaminy D w ciągu dnia dopasowuje się do naszych potrzeb. Systematyczni rodzice mogą się zdecydować na dwukrotną aplikację po jednej kropelce, ci bardziej zapominalscy – za jednym razem, dwie krople.

Otwierając pudełko możemy być zaskoczeni, ale tylko pozytywnie, więc nic innego nam nie pozostaje jak serwować witaminki naszym pociechom.

Ola

Dziękuję producentowi marki InFavit  za przekazanie produktu do recenzji.

 

2 odpowiedzi na “INFAVIT baby witamina D3”

  1. Agnieszka W pisze:

    Znam witaminę D w innym opakowaniu, Vita D i w takiej dziecku podaję. Pasuje mu smak i chętnie otwiera buzię.

  2. Martika pisze:

    Te preparaty w aerozolu są super, tej akurat nie miałam bo odkąd pani w aptece poleciła mi Vita D to innych nie testowałam, pasują mi ale te też wyglądają zachęcająco do zakupu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close