Klepsydra mycia ząbków – Luci

Zadaniem Luci jest odmierzanie czasu mycia ząbków przez dziecko. I to zadanie laleczka spełnia doskonale. Barwnie pomalowane klocki mogą być pomocą w nauce kolorów. Ekologiczne farby gwarantują bezpieczeństwo dziecka. Wyraźne kolory przyciągają wzrok. Niewielki rozmiar i podstawka pozwalają łatwo i bezpiecznie utrzymać Luci w małych rączkach.

Laleczka nie jest wysoka, ma ok 13cm, doskonale wkomponuje się w łazienkową półeczkę.

Jak informuje producent – produkt chociaż wykonany z najwyższej jakości drewna i pomalowany ekologicznymi farbami – NIE JEST zabawką i dzieci mogą go używać wyłącznie pod kontrolą rodziców. Podejrzewam że to ze względu na klepsydrę, którą dość łatwo byłoby zbić, chociaż nie jest szklana, lub szczoteczkę do zębów, która z pewnością zabawką nie jest

U nas drewniana Lucy została przechrzczona na Dziewczynkę Lucynkę i stała się nieodłączną towarzyszką Duśki, oczywiście po usunięciu szczoteczki i klepsydry, których używamy tylko do mycia ząbków. Uznałam, że samą drewnianą laleczką trzyletnie dziecko krzywdy sobie nie zrobi.

Mirella

Serdecznie dziękujemy sklepowi Merlin.pl za przekazanie produktu do recenzji.

Informacje Producenta:

Producent: HESS-Spielzeug
Wymiary:130x130x50 mm
Dla dzieci w wieku: od 12 miesięcy
Cena: 49,49zł

Wesoła Luci zachęci dziecko do mycia ząbków. Załączona do niej klepsydra odmierzy czas mycia. Od ponad 20 lat priorytetem niemieckiej firmy HESS jest przede wszystkim bezpieczeństwo niemowląt i dzieci. Wszystkie produkty firmy HESS-Spielzeug wykonane są wyłącznie w Niemczech z drewna najwyższej jakości oraz przy użyciu ekologicznych farb. Ciągłe kontrole gwarantują zgodność z normą EN 71 i spełnienie wszystkich norm jakości i bezpieczeństwa. Zabawki zaprojektowane są tak, aby życie dziecka już od dnia jego narodzin było bardziej interesujące i zachęcały go do rozwoju sprawności motorycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close