Klepsydra mycia ząbków – Pirat

Klepsydra mycia ząbków – Pirat jest małym funkcjonalnym gadżetem dla dzieci, który towarzyszy im podczas mycia ząbków.

Klepsydrę trzyma w ręce zabawny pirat na podstawce. Piasek przesypuje się w ciągu 3 min – dokładnie tyle, ile należy szorować zęby. Jest też miejsce na włożenie szczoteczki. Szczoteczka jest w zestawie, ale według mnie zrobiona jest ze zbyt twardego włosia, dlatego zastąpiliśmy ją inną. Żałuję, że producent nie przewidział uchwytu na pastę do zębów – tej funkcji mi brakuje.

Drewniana zabawka jest dobrze wykonana, kolorowa, pomalowana bezpiecznymi farbami.

Pirat każdego dnia skutecznie motywował mojego trzyletniego syna do odpowiednio długiego mycia zębów. Maluch samodzielnie obracał klepsydrę i mył ząbki aż do ostatniego ziarenka piasku! Niestety po kilku miesiącach użytkowania, okazało się, że miejsce na brzegu umywalki nie jest odpowiednie dla klepsydry. Pod wpływem wilgoci warstwa farby zaczęła się złuszczać.

Basia

Serdecznie dziękujemy sklepowi Merlin.pl za przekazanie produktu do recenzji.

Informacje Producenta:

Producent: HESS-Spielzeug
Wymiary: 100x100x50 mm
Dla dzieci w wieku: od 12 miesięcy
Cena: 35,99zł

Wesoły Pirat zachęci dziecko do mycia ząbków..Załączona do niego klepsydra odmierzy czas mycia. Od ponad 20 lat priorytetem niemieckiej firmy HESS jest przede wszystkim bezpieczeństwo niemowląt i dzieci. Wszystkie produkty firmy HESS-Spielzeug wykonane są wyłącznie w Niemczech z drewna najwyższej jakości oraz przy użyciu ekologicznych farb. Ciągłe kontrole gwarantują zgodność z normą EN 71 i spełnienie wszystkich norm jakości i bezpieczeństwa. Zabawki zaprojektowane są tak, aby życie dziecka już od dnia jego narodzin było bardziej interesujące i zachęcały go do rozwoju sprawności motorycznej.

Jedna odpowiedź do “Klepsydra mycia ząbków – Pirat”

  1. karolina gruszka pisze:

    hahahahahaha pięknie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close