Kolorowe metki

My mamy doskonale wiemy, co najbardziej potrafi zaintrygować nasze maleństwa – wystające z ubranek metki z rozmiarem, kawałeczki papierowych instrukcji prania kryjące się wewnątrz ciuszków lub wystające gdzieś z boku etykietki z logo producenta :)

Firma AddBaby wykorzystała tę wiedzę i ku wielkiej radości naszych pociech, wyprodukowała zabawkę łączącą wszystkie właściwości tajemniczo wystających metek.  Na praktycznym, czarnym rękawku doskonale widoczne są wszyte różnokolorowe, o ostrej barwie lub łagodnej tonacji, wzorzyste lub nie, o różnej szerokości – metki. Najbardziej cieszy etykietka gratisowa w postaci tradycyjnej instrukcji konserwacji produktu. Jednym zdaniem – jest gdzie wkładać małe paluszki.

Rękawek można wciągnąć nie tylko na pałąk spacerówki, ale również na drążki od maty edukacyjnej (w zależności od modelu) lub zamocować w pasach fotelika samochodowego (pamiętając przy tym o zachowaniu wszelkich norm bezpieczeństwa). Dobra zabawa gwarantowana!

Ola

Serdecznie dziękujemy firmie Mablo za przekazanie zabawki do testów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 

Zobacz kolejny produkt z naszego katalogu

CardioAlarm Gra karciana

Producent: Granna
Wiek graczy: 7-99
Liczba graczy: 3-5

Uwaga, uwaga Agenci czają się na szpitalnych korytarzach! Czy Ordynator zdoła ich powstrzymać?!

Granna zaprasza do wspólnej zabawy przy grze karcianej „CardioAlarm”. Choć na pierwszy rzut oka zabawa nie różni się zbytnio od klasycznego domina, to tylko złudzenie. Tu liczy się szybkość i refleks!

To bardzo fajna gra towarzyska, im więcej graczy tym lepiej!  Zasady są dość proste: Do gry używamy dwóch talii kart: kart agentów oraz kart ordynatora. Rozpoczynając rozgrywkę wybieramy Ordynatora – będzie to osoba, która jako ostatnia zaliczyła wizytę u lekarza, pozostali gracze zostają Agentami. Zadaniem agentów jest kradzież tajnego projektu sztucznego serca i ucieczka ze szpitala – w ty celu układają domino z kart , zawierających rysunki szpitalnych sal i korytarzy; Ordynator natomiast musi udaremnić ich misję za pomocą swoich kart.

Cała zabawa polega na szybkości – Agenci układają swoje  karty i budują drogę ucieczki zgodnie z ruchem wskazówek zegara (mogą tez zrezygnować z ruchu i wymienić jakąś kartę na inną), Ordynator nie musimy czekać na swoją kolej, może działać bez przerwy – pod warunkiem, że zdąży wykonać swój ruch Zabawa kończy się w momencie gdy Ordynator zablokuje wszystkie drogi ucieczki lub gdy skończą się karty.

Punkty nalicza się bardzo prosto – każda karta budująca korytarz agentów to jeden punkt karny dla Ordynatora. Po zakończeniu rundy następuje zmiana Ordynatora. Grę kończymy, gdy każdy z uczestników wcieli się w Ordynatora. Zliczamy punkty i oceniamy, kto najskuteczniej powstrzymał intruzów (który Ordynator ma najmniej karnych punktów).

Dużo zabawy, szczególnie gdy w popłochu karty zaczynają wirować na stole! Gra sprawdza się najlepiej przy większej liczbie graczy, ponieważ przy trójce uczestników rozgrywka dość szybko się kończy.

Gra się bardzo przyjemnie, a  jedna runda nie trwa zbyt długo, więc młodsi uczestnicy nie znudzą się szybko zabawą. Przy okazji gry, można przybliżyć nieco dzieciom funkcjonowanie szpitala, przedstawić im różne zawody (pielęgniarka, chirurg, salowa, złota rączka, kucharka, ochroniarz) oraz w atmosferze zabawy złagodzić wizerunek szpitalnych korytarzy .

Do gry dołączona jest płyta DVD „Blisko serca”- Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi. Na płycie znajdują się dwa filmy: „Lubię dinozaury, czyli Jaś chce zostać paleontologiem” oraz „Laboratorium, czyli wszystko co chcielibyście wiedzieć o sztucznym sercu, ale boicie się zapytać”

Zapraszam do wspólnej zabawy,”Cardioalarm” to gra z duszą, a nawet „sercem”!

Hanna

Serdecznie dziękujemy sklepowi Merlin.pl za przekazanie egzemplarza recenzenckiego gry karcianej.

Opis produktu:
Producent: Granna
Marka: Granna
wiek: od 7 lat
liczba graczy: 3 – 5
rozmiar opakowania: 20,5×20,5×6 cm

Czy jako Profesor zdołasz uchronić swój tajny projekt, czy przechytrzą Cię agenci próbujący go wykraść? Szybko, szybko! Zablokuj wszystkie wyjścia zanim agenci uciekną z tajnym projektem. Sprawdź się w przyjaciółmi w tej dynamicznej grze, w której liczy się refleks i spryt. Kto najszybciej zablokuje drogi ucieczki? Gra powstała w ramach programu TikTak. Jestem na Tak!, mającego na celu pozyskanie środków na budowę protez serca dla dzieci realizowaną przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi. Do gry dołączona jest płyta DVD „Blisko Serca” zawierająca dwa filmy przybliżające postać prof. Zbigniewa Religi, misję i znaczenie kardiochirurgii w Polsce.

Zawartość pudełka: – 110 kart – żeton startowy – instrukcja – niezależna wkładka edukacyjna – płyta DVD „Blisko serca”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 

Top W Roli Mamy na Facebooku