Kubeczek z rurką TUM TUM

Kubeczek Tum Tum zawitał w naszym domu już prawie rok temu. I choć upłynęło sporo czasu, nie pozostawił on na nim znaków szczególnych! Kubeczek dedykowany jest dla grupy 12m+ – jednak zaczęliśmy go używać w wieku 8 miesięcy. Nauka picia z kubeczka jest indywidualna dla każdego dziecka, naszej córce jednak nie sprawiła zbyt wiele trudu. Szybko opanowała nową umiejętność.

Kubeczek jest bardzo praktycznym wynalazkiem! Rurka składa się z dwóch części co bardzo ułatwia jej czyszczenie, jest elastyczna i posiada dodatkowe zabezpieczenie uniemożliwiające jej wysunięcie lub celowe wyjecie przez dziecko z kubeczka. Doskonałym pomysłem jest wyjątkowe dno kubka. Choć  z zewnątrz wygląda zwyczajnie, w środku czeka „ukryte” ułatwienie- dno kubeczka jest w kształcie półkuli – co sprawia, że dziecko może wypić całą zawartość bez konieczności wykonania ekspedycji poszukiwawczej słomką i przechylaniu kubeczka we wszystkie strony świata.  Półkoliste dno gwarantuje że nawet „ostatnia kropelka” zawsze znajdzie się na środku kubeczka – czyli pod słomką!

Podstawa jest szeroka, dzięki czemu kubek nie przewraca się. Cały kubeczek wykonany jest bardzo starannie z wysokiej jakości materiałów. Jedynym minusem – znaczącym tylko, przy używaniu kubeczka przez Maluchy o „wysokim temperamencie” jest pokrywka- niestety nie jest zakręcana. Jeśli dziecko mocno rzuci kubkiem, w większości wypadków się otworzy, ale przy normalnym użytkowaniu (jeśli nie trafi w rączki wyjątkowego „złośnika”) nie ma to większego znaczenia. Posiada jeden uchwyt.  Kubeczek dostępny jest jednej wersji kolorystycznej: zielony kubeczek z malinową pokrywką, z jednej strony kubeczka umieszczona jest podobizna krówki, z drugiej byczka, rurka jest przeźroczysta.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z kubeczka, dzielnie się sprawuje w naszym domu! Jest już z nami bardzo długo i jeszcze długo z nami pozostanie!

Pozostaje mi więc gorąco Wam polecić ten produkt!

Hanna 

Sugerowana cena: ok. 29,90zł

Informacje Producenta:

Innowacyjny kubeczek brytyjskiej firmy TUMTUM, z którego dzieci uwielbiają pić. Picie ze słomki jest znacznie łatwiejsze niż z tradycyjnych kubków czy „niekapków”- dziecko bowiem nie musi przechylać kubeczka. Dodatkowo szeroka podstawa o średnicy 9 cm uniemożliwia przypadkowe przewrócenie się kubka i rozlanie zawartości.

  • Wklęsłe wnętrze pozwala dotrzeć słomce aż na samo dno i wypić napój do ostatniej kropelki.
  • Pokrywka uniemożliwia przypadkowe wpadnięcie do środka groźnych owadów- to szczególnie ważne latem!
  • Uchwyt dostosowany jest do małych paluszków.
  • Miękka rurka nie psuje zgryzu.
  • Aby odciążyć zabiegane mamy produkt można myć w zmywarce.
  • Produkt wolny od BPA, PVC i ftalanów.
  • Rekomendowany dla dzieci powyżej pierwszego roku życia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close