Laktator elektryczny SisiBabyCare

Produkt: Laktator elektryczny

Producent: SisiBabyCare

Sugerowana cena: ok. 130 zł

 

Mleko matki jest najlepszym pokarmem, jaki możemy podać nowo narodzonemu dziecku. Jednakże nie zawsze mamy mają możliwość swobodnego nakarmienia swojego maleństwa. Zdarzają się sytuacje, w których konieczne jest odciągniecie mleka i podanie go poprzez butelkę. Przydatny wówczas będzie laktator i tu pragnę polecić elektryczny laktator firmy SisiBabyCare Sensual.

 

Urządzenie jest niewielkie, ale ma dużą moc działania. Jego rozmiary sprawiają, że możemy z powodzeniem schować go w torebce i użyć jak tylko przyjdzie taka potrzeba. Jego cichy tryb pracy zapewnia dyskrecję w każdej sytuacji. A możliwość działania dzięki zamontowaniu baterii, sprawia że nie jesteśmy w żaden sposób ograniczone i możemy go użyć zawsze i wszędzie. Do dyspozycji mamy długi, aż 180 centymetrowy kabel, dzięki  któremu na pewno znajdziemy wygodne miejsce i pozycję by swobodnie odciągnąć pokarm. A jak wiadomo rozluźnienie jest bardzo ważne, gdyż ułatwia napływ pokarmu.

Dzięki możliwości regulacji siły ssania, każda mama może ją dostosować do własnych indywidualnych potrzeb. Umożliwia to unikalna nasadka, którą montujemy bezpośrednio w lejku ssącym.

Posiada wkładkę masującą, która udrażnia kanały mleczne, powodując ich rozluźnienie i łatwiejsze odciągniecie pokarmu. Nasadka doskonale obejmuje pierś, możemy ją dopasować do tych większych i mniejszych piersi.

Laktator wyposażony jest w butelkę (120 ml), do której możemy bezpośrednio ściągnąć mleko i od razu podać dziecku. A gdy zajdzie taka potrzeba, możemy butelkę zamknąć dzięki nakrętce z dyskiem uszczelniającym i np. zamrozić. Dodam, że do laktatora pasuje również butelka firmy Avent. Smoczek butelki jest niewielki i silikonowym, swym kształtem przypomina sutek co ułatwia maluchowi ssanie.

Dzięki specjalnej nakładce stabilizującej, którą montujemy na spód butelki, urządzenie możemy postawić bez obawy, że się przewróci a mleko się zmarnuje.

 

Urządzenie bardzo łatwo się czyści,  możemy dotrzeć w każdy jego zakamarek, uniemożliwiając zaleganie pokarmu, co niekorzystnie wpływa na funkcjonowanie układu pokarmowego malucha.

Pamiętajmy, aby zawsze przed użyciem zapoznać się z ulotką, którą dołącza producent. Pozwoli nam to na prawidłowe użytkowanie sprzętu i uniknięcie rozczarowania. Zawiera ona istotne informacje wraz ze zdjęciami, które pozwolą nam w pełni cieszyć się tym urządzeniem. Poznamy w niej również  podstawowe zasady higieny, których należy przestrzegać przygotowując pokarm na niemowlaka.

Cały zestaw zapakowany jest w kartonowe pudełko, które wystarczy opakować w ozdobny papier i mamy gotowy prezent dla przyszłych rodziców:)

Gorąco polecam elektryczny laktator Sensual firmy SisiBabyCare.

Magdalena

Dziękujemy firmie Violin za udostępnienie laktatora SisiBabyCare w celu jego zrecenzowania.

 

 

 

2 odpowiedzi na “Laktator elektryczny SisiBabyCare”

  1. Iwona Nikel pisze:

    Witam zakupiłam kilka dni temu taki model laktatora i naprawe gorąco polecam.Urzywałam wcześniej laktatora recznego firmy avent i często miałam zatory a od kąd urzywam sisi baby już ich nie mniewam.dodam iż laktator ten ma wiele zalet ale jedną wadę jest głośny prawie jak inchalator.ocena w skali od 1 do 6 to 5 warto go kupić.

  2. Agusia pisze:

    Witam. czy laktator jest głośny?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close