Laktator elektroniczny Philips Avent SCF 312/01

Która z nas nie przeszukiwała Internetu w poszukiwaniu laktatora? Początkowo wykorzystywałam laktator ręczny użyczony przez koleżankę. Szczerze się przyznam, że męczyłam się  z nim nie miłosiernie. Raz, że wolno mleczko płynie (co powodowało kolejny stres), a dwa, że po każdym razie bardzo bolały mnie całe piersi. Za namową męża skusiłam się na elektroniczny laktator firmy Philips Avent. Kosztował sporo, ale już dawno się zwrócił. Bardzo nam zależało na karmieniu piersią, a za pomocą tego laktatora, mogłam spokojnie w nocy – kiedy maluszek spał odciągnąć szybko i sprawnie nadmiar pokarmu. Możemy sobie ustawić szybkość odciągania pokarmu, a urządzenie samo później odzwierciedla tempo jakie nadałyśmy. Po za tym cicho pracuje, jest poręczny, łatwy w obsłudze i dzięki silikonowej nakładce masującej, delikatny dla piersi. Ponadto w podstawowym zestawie znajdują się tradycyjny zasilacz, wersja podróżna na baterię oraz wersja ręczna.

Po 10-ciu miesiącach nadal używam laktatora dwa razy dziennie odciągając mleczko w pracy i po nabraniu w prawy korzystam już z ręcznego zestawu. Dotychczas ani razy nie musiałam wymieniać żadnej rzeczy, urządzenie to jest kompatybilne z innymi produktami firmy Philips Avent.

Informacja od producenta

Nie zawiera Bisfenolu A

Cena:  ok. 270 zł

Rachela

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 

Zobacz kolejny produkt z naszego katalogu

Aktywny stoliczek dwujęzyczny

Ta wyjątkowa, interaktywna zabawka edukacyjna dla dzieci pojawiła się w naszym domu jako prezent Bożonarodzeniowy. Wówczas 10 mies. synek oszalał na jej punkcie (chętnie bawi się nim do dzisiaj). Potrafił z krótkimi przerwami cały dzień bawić się tylko stoliczkiem. Biegał wokół stoliczka bawiąc się poszczególnymi częściami. Zabawka posiada wiele plusów, przede wszystkim jest to nauka poprzez zabawę. Stoliczek jest dwujęzyczny (w polsko – angielskiej wersji językowej) Dziecko w czasie zabawy uczy się i poznaje alfabet, liczby, kolory, kształty, przeciwieństwa, powitania zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Zabawka posiada 4 tryby: naukę słówek, nauka w języku obcym, melodie i zabawa ( w czasie której sam zachęca malucha do aktywności)  Ponad to 2 poziomowa regulacja głośności, która często ratuję uszy rodziców.

Stoliczek składa się z czwórki przyjaciół zawsze chętnych do wspólnej nauki i zabawy.

  1. Literkowy laptop (odkrywanie alfabetu, kształtów i piosenki)
  2. Liczący telefon (uczy liczenia, powitań w czasie odbierania telefonu)
  3. Książeczka ze zwierzątkami (zapoznaje ze zwierzątkami i ich odgłosami)
  4. Kolorowe pianinko (pomaga dzieciom nauczyć się kolorów)

Stoliczek posiada bardzo bogate słownictwo, które zainteresuje dziecko oraz zachęci do zabawy i nauki. Głos lektora jest wyraźny, bardzo miły dla ucha, delikatny i radosny. Około 50 melodii i piosenek ucieszy każdego małego melomana.

Stolik można dostosować do wieku dziecka, gdyż nogi stolika łatwo zmontować i zdemontować pozostawiając sam panel interaktywny. Opcja przydatna dla wspinających się dzieci i małych jeszcze nie chodzących szkrabów.

Według producenta zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 do 36 miesiąca życia

Dodatkowe informacje

Wymiary blatu: ok 48×48 cm

Wymagane baterie: 3xAAA (1,5 V)- w zestawie

Cena: 290,00-330,00 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 

Top W Roli Mamy na Facebooku