NoseFrida – aspirator do nosa

Aspirator składa się z gumowego wężyka zakończonego z jednej strony ustnikiem a z drugiej plastikową tubą przypominającą strzykawkę, w środku znajduje się gąbkowy filtr. Synek zaledwie kilka razy miał katar, ale zawsze wtedy korzystaliśmy z aspiratora, który świetnie usuwał zalegającą wydzielinę. Aby ułatwić sobie zadanie warto wcześniej zwilżyć dodatkowo śluzówkę nosa wodą morską w sprayu.  Wtedy z łatwością usuniemy wszystko co zalega w nosku. Produkt jest wygodny w użyciu, łatwo utrzymać go w czystości. W opakowaniu znajdują się trzy dodatkowe filtry, które łatwo można wymieniać. Jedynym minusem, który może utrudniać korzystanie jest fakt, że do prawidłowego działania potrzeba jest siła naszych płuc. Jeśli sami mamy katar lub jesteśmy przeziębieni, możemy mieć problem z porządnym odessaniem wydzieliny z nosa malucha.

Paulina

Informacje dystrybutora:

Wynalazek szwedzkich laryngologów – NoseFrida® – zastępuje wszystkie dotychczasowe mało skuteczne metody usuwania wydzieliny kataralnej. Wprowadzenie Aspiratora NoseFrida® do powszechnego użytku spowodowało w innych krajach przełom w zakresie pielęgnacji dzieci z infekcją górnych dróg oddechowych. Ze względu na swoje liczne zalety NoseFrida® stała się niezbędnym elementem wyposażenia każdej wyprawki niemowlęcej oraz apteczki tam, gdzie znajdują się małe dzieci , a także podstawowym narzędziem w rękach pediatrów i personelu medycznego ośrodków zdrowia i szpitali. W efekcie wyparła z użycia „gruszki” oraz „ssaki” szpitalne powodujące ogromny dyskomfort u małego pacjenta.

Cena – ok. 25-30zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 

Zobacz kolejny produkt z naszego katalogu

Zestaw szczoteczek edukacyjnych NUK

Zestaw szczoteczek to rewelacyjna propozycja dla rodziców maluchów którym zaczynają rosnąć ząbki. Na początku przyda się okrągła szczoteczka, która służy przede wszystkim jako gryzaczek, łagodząc poprzez masaż bolące dziąsełka malucha, wyrabiając przy okazji nawyk mycia ząbków. Natomiast kiedy pierwsze ząbki już wyjdą przyda się druga szczoteczka, która pomoże nam w dbaniu o czystość tych małych perełek. Obie szczoteczki zrobione są z czegoś w rodzaju silikonu, wypustki  na końcu są odpowiednio miękkie, aby nie podrażniać dziąseł a jednocześnie wystarczająco wytrzymałe by maluch ich nie odgryzł. Używamy ich z powodzeniem od 5 miesiąca życia, początkowo z pierścieniem, uważając by Adi nie włożył sobie gryzaka zbyt głęboko, teraz kiedy już świetnie sam sobie radzi zmyciem ząbków, pierścień służy jako stojaczek :)

Paulina

Informacje producenta:

Zestaw składa się z dwóch szczoteczek, które pomagają dziecku w stopniowej nauce codziennej pielęgnacji zębów.

Krok 1: Edukacyjna szczoteczka do czyszczenia i masażu

  • dla dzieci w wieku ok. 6-12 miesięcy
  • końcówka służąca do masażu i gryzienia
  • do precyzyjnego masażu podniebienia i dziąseł w czasie ząbkowania.

Krok 2: Szczoteczka do nauki mycia zębów

  • dla dzieci w wieku ok. 6-15 miesięcy
  • końcówka z odpornymi na przegryzienie wypustkami
  • do delikatnego mycia wyrzynających się ząbków dziecka
  • obie szczoteczki mają antypoślizgowe uchwyty, które dziecko może z łatwością trzymać razem z mamą lub tatą
  • w zestawie z pierścieniem zabezpieczającym, który zapobiega włożeniu szczoteczki do buzi za daleko (i może być również używany jako stojak)

Cena – ok. 17 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 

Top W Roli Mamy na Facebooku