Obrotowa szczotka do butelek i smoczków

Na rynku jest wiele szczotek do butelek i smoczków i właściwie można by rzec, że to tylko szczotka, jednak po wypróbowaniu już kilku rodzai mogę śmiało polecić (tylko) tę szczotkę.
Dzięki jej obrotowej rączce łatwo czyści butelki (działa na zasadzie korbki) – nie trzeba manipulować ręką czy butelką, aby szczotka obróciła się wokół własnej osi, a kilka obrotów pozwala na dokładne umycie. Posiada dodatkową końcówkę do czyszczenia smoczków. Szczotka nie wygina się przy przyciskaniu, aby precyzyjnie umyć butelkę, bo nie jest to potrzebne. Nie posiada również gąbeczki, która gromadzi wiele bakterii, dzięki temu łatwiej ją utrzymać w czystości. Na końcu rączki ma uchwyt, którego można użyć do zawiedzenia szczotki do wyschnięcia.
Informacje producenta:
Szczotka obrotowa pomaga w dokładnym czyszczeniu butelek i smoczków. Odpowiednio wyprofilowane końcówki docierają do trudno dostępnych miejsc. Wygodne rączki zapewniają stabilny uchwyt. Szczotki wykonane są z trwałych i bezpiecznych materiałów, nie zawierających Bisfenolu A.
pomagają w dokładnym czyszczeniu butelek i smoczków
odpowiednio wyprofilowane końcówki szczotek docierają do trudno dostępnych miejsc
wygodne rączki zapewniające stabilny uchwyt
wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów

Minusem jest mała dostępność w sklepach, jednak producent umożliwia zakup na swojej stronie internetowej.
Cena producenta: 10,50zł (plus przesyłka)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close