Paputki Afelo

Produkt: Paputki
Producent: Afelo
Sugerowana cena: 39-44 zł (w zależności od rozmiaru)

Małe, pulchne, miękkie i delikatne. Łase na łaskotki i całuski, w sam raz do schrupania na drugie śniadanie. Takie właśnie są stopy mojego dziecka. Uwielbiam je!

Ze względu na swoją wyjątkowość oraz niezwykle ważną rolę, jaką pełnią w życiu małego, a następnie dorosłego człowieka, zasługują na wyjątkowe traktowanie. Wyjątkowe, czyli takie, które wspiera prawidłowy rozwój stóp.

Jak ja to robię? Ano najzwyczajniej w świecie – stawiam na swobodę i tak często, jak  to tylko jest możliwe zezwalam synowi biegać boso. Nie tylko w domu, ale przede wszystkim na podwórku, po trawie, piasku czy kamykach – a to jest najlepsza praca dla stóp!

Są jednak czasem takie sytuacje, kiedy dziecko „musi” mieć coś na stopach, np. w żłobku, do którego uczęszcza mój syn. I co wtedy? Jakie obuwie wybrać?

Osobiście, nie lubię kapci, które wyglądem przypominają zwykłego „trepa” – grube, sztywne, zabudowane „po pas”, nie pozwalające stopie oddychać, a fe! Długo więc szukałam, czegoś co będzie niczym druga skóra, i znalazłam!

Paputki Afelo, to doskonałe rozwiązanie dla zwolenników prostoty, elegancji i natury.

Ich atuty…

Solidne – bardzo wytrzymałe na różne dziecięce przygody, napotykane przeszkody i przemierzane powierzchnie.

Porządne – zewnętrzna część paputków, uszyta jest z naturalnej skóry – która idealnie przylega do stopy i pozwala jej oddychać. Podeszwa natomiast wykonana jest z zamszu – co zapewnia doskonałą przyczepność do podłoża oraz antypoślizgowe działanie.

Są również niezwykle lekkie i mięciutkie. Zajmują bardzo mało miejsca, a więc zmieszczą się w każdym dziecięcym plecaczku tudzież worku. Idealnie dopasowują się do kształtu stopy, dzięki czemu jej nie obcierają ani nie uwierają.

Nie posiadają żadnych sznurowadeł, rzepów czy klamer więc każdy bobas bez problemu poradzi sobie z ich samodzielnym zakładaniem czy zdejmowaniem. Zaś przed niekontrolowanym spadaniem paputków chroni gumka, która została wszyta w materiał w okolicach kostki.

Z technicznego punktu widzenia, pozostaje mi tylko dodać, iż paputki w żaden sposób nie ograniczają ruchów dziecka, swobody poruszania się oraz  nie utrudniają pracy (zginania) stopy.

Wizualnie, co również jest dla nas ważne, nie odbiegają od wysokiego poziomu, jaki uzyskały (w moim odczuciu) swą jakością. Ręcznie wykonane, dzięki czemu są jeszcze bardziej wyjątkowe! Kolorowe, więc każdy dzieciak znajdzie coś dla siebie, a do tego każda para paputków zdobiona jest jakimś ciekawym wzorem. 

Mój syn, ze względu na swoją sympatię do Pszczółki Mai, wybrał kapciuszki właśnie z jej wizerunkiem (no może niekoniecznie to jest Maja ze znanej nam bajki, ale chociaż pszczółka! 😉 ) i od razu się w nich zakochał! W pierwszych dniach, z paputkami był nierozłączny i chciał w nich iść na dwór, a nawet spać!! 😉

Na koniec jeszcze pozwolę sobie dodać, iż poddałam ów paputki próbie prania, w pralce 😉 ….i zdały ją rewelacyjnie! Nic się z nimi nie stało, ukryte nitki nie powychodziły na wierzch, nie skurczyły się, nie stwardniały, noo może zamsz nie jest już tak bardzo mięciutki jak był wcześniej, ale podejrzewam, że wcześniej czy później, w miarę użytkowania i tak by się nieco zmienił.

Ogólnie, wraz z synem jesteśmy bardzo zadowoleni! Wiem, że to nie będą nasze ostatnie tego typu paputki!

Fizinka

Serdecznie dziękujemy firmie Afelo za przekazanie paputków do recenzji!

 

2 odpowiedzi na “Paputki Afelo”

  1. Anna Marczewska pisze:

    Są rewelacyjne! przymierzamy się właśnie do kolejnego zakupu bo te które już mamy są leciutko za małe!

  2. Zakupy w tej firmie polecam wszystkim masochistom 😉
    A tak zupełnie poważnie: moje zamówienie dotarło do mnie po 2 tygodniach. Z dwóch zamówionych produktów oba miały inny wzór niż wybrałam. Chciałam je zwrócić lub wymienić, jednak kontakt (mailowy czy telefoniczny) z firmą jest praktycznie zerowy.
    Skórzane kapcie poszczególnych firm nie różnią się jakoś diametralnie między sobą, dlatego absolutnie nie polecam Afelo.pl- NIE WARTO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close