Plushers – kreator zabawek

Uwielbiam przedmioty nietuzinkowe, a kiedy mam wpływ na oryginalność jakiejś rzeczy czuje się wtedy jak dziecko w sklepie z zabawkami. I tak właśnie było kiedy odwiedziłam stronę Plushers.com. Dlaczego? Kto z Was miał swojego ulubionego pluszaka, z którym dzielił łóżko? A co powiedzielibyście na zabawkę zaprojektowaną przez Was samych? Żałuję, że jestem już troszkę za duża na maskotki, na szczęście mam córkę! Ale po kolei.

Kiedy dowiedziałam się o internetowym kreatorze pluszaków już wtedy byłam zachwycona pomysłem. Nic się nie zmieniło kiedy weszłam na stronę Plushers.com! Entuzjazm nawet w najmniejszym stopniu nie jest udawany. Zaprojektowanie swojego pluszaka jest dziecinnie proste i to dosłownie. Moja niespełna czteroletnia córka, która na co dzień nie ma kontaktu z obsługą komputera bez słowa instrukcji wiedziała dokładnie co ma robić. Program jest bardzo intuicyjny, ale jeśli ktoś miałby kłopot, na stronie znajduje się filmik z instruktażem.

Do wyboru mamy dwa rodzaje maskotek: Szalone Pluszaki, które my wybrałyśmy i Pluszaki Okrąglaki. Rozpoczęcie projektu zaczyna się od wybrania kształtu zabawki. Wybór wcale nie jest prosty (kształtów jest aż 50!), w końcu ostatecznie takie ciało będzie miał nasz przytulak. Od nas również zależy kolor, oczy, nos, brwi, usta czy wąsy – słowem, cały projekt spoczywa na naszych barkach. Możemy również przypisać jeden z dostępnych symboli lub/i napis, by nadać mu jeszcze bardziej indywidualny charakter. Ale to nie wszystko – nasz Plushers musi przecież mieć imię, prawda? Zostało nam jeszcze określenie jego kilku charakterystycznych cech spośród proponowanych i volila!

My zanim zatwierdziliśmy ostateczny projekt stworzyliśmy kilka(naście) pluszaków. Projekty można zapisać lub wybrać opcję kup. Przy zamówieniu wybieramy wielkość (16-20cm, 30-34cm lub 40-44cm). Czeka też na nas niespodzianka – możemy zamówić również naklejki z naszą zabawką! Czas oczekiwania jest zaskakująco szybki (do 10 dni roboczych).

Nasz ToliStworek przywędrował do nas zapakowany w piękny bawełniany woreczek. Oprócz niego Plushers otrzymał certyfikat urodzenia z imieniem, datą urodzenia oraz innymi elementami, które wybieraliśmy podczas jego projektowania. Córka nie wypuszcza go z rąk, co w zupełności jest uzasadnione. Ręczę, że każde dziecko zakocha się w pluszaku, którego samo zaprojektowało.

Zdradzę Wam jeszcze kilka ważnych informacji: pluszaki stworzone są hand made! Bez obaw – wykonanie jest bez zarzutów – piękne, starannie zszyte i wyhaftowane. Dostajemy również informację przez kogo został zrobiony. Co ważne, posiadają znak CE oraz zgodność z Dyrektywą UE w sprawie bezpieczeństwa zabawek. Materiały, z których są wykonane nie powodują alergii i są w 100% bezpieczne – czego chcieć więcej?

Podsumowując – pluszaki zaprojektowane przez nas lub dzieci mogą być idealnym prezentem, są alternatywą dla innych masowo tworzonych zabawek, to typowy polski hand made (dla mnie to bardzo ważna informacja!), nie ma niczego czego mogłabym się przyczepić! No może tylko tego, że tworzenie wciąga więc wrócimy do kreatora już niebawem.

Dziękuję firmie Plushers.com za możliwość stworzenia naszego własnego pluszaka.

Informacje producenta:

Plushers to świetna zabawa zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Rozwinie wyobraźnię Twojego dziecka oraz pomoże w nauce kolorów i części ciała. Zabawa w kreatorze Plushers nie kończy się tylko na projektowaniu! Każdą zabawkę możesz zamówić do domu, a my ją stworzymy dokładnie według Twojego projektu! Możesz również kupić kartę podarunkową, aby dać komuś radość tworzenia wyjątkowego pluszaka. Poniżej znajdziesz informacje na temat naszej pracy, bezpieczeństwa zabawek oraz Twoich danych osobowych.

Materiały z których nasze zabawki są tworzone (materiał, wypełnienie, nici), posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, nie powodują alergii i są w 100% bezpieczne. Wszystkie elementy, takie jak oczy, czy usta są haftowane, dzięki czemu są idealne również dla najmłodszych dzieci. Nasze zabawki posiadają znak CE oraz zgodność z Dyrektywą UE w sprawie bezpieczeństwa zabawek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close