Podgrzewacz domowy do butelek i pokarmów SisiBabyCare

Produkt: Podgrzewacz domowy do butelek i pokarmów

Producent: SisiBabyCare

Sugerowana cena: ok. 55 zł

Chyba każdy młody rodzić wie, co oznaczają nocne pobudki, kiedy liczy się każda minuta. Spokojny sen naszego dziecka i nasz, często jest uzależniony od szybkości podania malcowi butelki. Warto być przygotowanym na błyskawiczne działanie. Pomoże nam w tym podgrzewacz domowy firmy SisiBabyCare.

Urządzenie to jest niewielkie,  powiedziałabym wręcz „zgrabne”. Ma bardzo ładnie wyprofilowane kształty, będzie się dobrze komponowało z naszą nocną szafką lub kuchennym blatem:) Jednakże mimo swoich małych gabarytów mieści butelki i słoiczki różnej wielkości, a to dzięki sporej średnicy, która wynosi aż 7 centymetrów. Ma bardzo czytelny wskaźnik, którym regulujemy sobie odpowiednią temperaturę. Co istotne, posiada wiele opcji – może służyć nie tylko do podgrzewania pokarmów, ale również do sterylizacji akcesoriów dla dziecka.

 

Płynna regulacja temperatury pozwala nam ustawić 3 poziomy podgrzewania:

40 stopni – utrzymywanie stałej temperatury pokarmu;

70 stopni – podgrzewanie pokarmu w butelce; podgrzewanie zupek, deserów w słoiczkach; podgrzewanie gęstego pokarmu w załączonym do tego celu pojemniczku z przykrywką;

100 stopni – sterylizacja akcesoriów dla dzieci; gotowanie wody.

Podczas podgrzewania bądź gotowania wody, obudowa nie nagrzewa się co pozwala uniknąć poparzenia i ułatwia użytkowanie. Podgrzewacz ten jest bardzo funkcjonalny. Ma długi kabel zasilający (100 cm), czyli mamy duże pole manewru jeśli chodzi o ustawienie w dogodnym dla nas miejscu. Jeśli natomiast mamy gniazdko elektryczne pod ręką, wystarczy kabel zawinąć na specjalny „haczyk” pod spodem podgrzewacza.

Urządzenie jest wyposażone w dodatkowy pojemniczek wraz z pokrywką na stały pokarm. To znacznie ułatwia nam podgrzanie odpowiedniej ilości pokarmu. Pojemnik może również posłużyć nam jako dozownik ilości wody, którą należy wlać do podgrzewacza.

 

Wmontowana lampka kontrolna, sygnalizuje nam pracę urządzenia. Możemy kontrolować czy podgrzewacz działa, podczas podgrzewania lampka będzie się kilkakrotnie zapalać i gasnąć na przemian.

Pokarm możemy podgrzewać na dwa sposoby:

1)   ustawiamy potencjometr na odpowiednią temperaturę, czekamy kilka minut i sprawdzamy czy pokarm osiągnął już odpowiednią temperaturę;

2)  ustawiamy potencjometr na maksymalną temperaturę, a po lekkim podgrzaniu (4-5 minut) zmniejszamy na taką, którą chcemy osiągnąć. Czas podgrzewania uzależniony jest od temperatury początkowej, pokarm wyjęty z lodówki podgrzewa się dłużej niż ten o temperaturze pokojowej.

Pamiętajmy, aby zawsze sprawdzać temperaturę pokarmu przed podaniem dziecku!

Duża średnica otworu, ułatwia nam czyszczenie sprzętu i daje większe możliwości dotarcia to wszystkich zakamarków. Eliminując w ten sposób możliwość różnych niepożądanych zabrudzeń.

 

Producent dołącza do urządzenia szczegółową instrukcję obsługi, ułatwiającą jego prawidłowe użytkowanie. Zawiera ona istotne informacje wraz ze zdjęciami, które pozwolą nam się w pełni cieszyć użytkowaniem podgrzewacza.

Cały zestaw zapakowany jest w ładne kartonowe pudełko, które wystarczy tylko opakować w ozdobny papier i mamy gotowy prezent dla przyszłych rodziców:) Gorąco polecam podgrzewacz domowy firmy SisiBabyCare.

Magdalena

Dziękujemy firmie Violin za udostępnienie podgrzewacza SisiBabyCare w celu jego zrecenzowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close