Podgrzewacz pokarmu do domu i samochodu SisiBabyCare

Produkt: Podgrzewacz pokarmu do domu i samochodu

Producent: SisiBabyCare

Sugerowana cena: ok. 60 zł

 

Podróże małe i te duże nie muszą być dla nas i naszych dzieci udręka. Czy to w samochodzie czy w hotelu, możemy bez problemu przygotować ciepły posiłek dla dziecka. Bo przecież mając malucha nie musimy się ograniczać tylko do swoich czterech ścian. Możemy podróżować, zwiedzać i pokazywać świat naszej kruszynce. A pomoże nam w tym wielofunkcyjny podgrzewacz firmy SisiBabyCare.

 

Urządzenie może pracować zarówno w domu jak i w samochodzie. Szybką zmianę tych funkcji ułatwia nam przełącznik, znajdujący się na jego spodzie.

 

Posiada on wyraźne obrazki domku i autka, wskazujących włączenie pożądanej pozycji pracy. Podgrzewacz wyposażony jest w specjalny adapter, który zmienia nam standardową wtyczkę, we wtyk zasilacza samochodowego.

 

 

Długi, bo aż 115 centymetrowy przewód, pozwala nam znakomicie usytuować podgrzewacz w bezpiecznym i stabilnym miejscu.  Już sama jego sylwetka, szeroki spód i nieco zwężona góra, sprawia wrażenie solidnej i mocnej konstrukcji.

Ma duży otwór, w który zmieszczą się najróżniejsze butelki i słoiczki. Można w nim podgrzewać w sposób tradycyjny – stawiając butelkę w niewielkiej ilości wody, jak również „na sucho” bez kropli wody. Urządzenie to posiada również funkcję gotowania – w ciągu niecałych 10 min mamy wrzątek, którym np. możemy wyparzyć butelkę. Możemy to zrobić również bezpośrednio w urządzeniu.  Jego wnętrze w całości jest wykończone aluminiową powierzchnią, dzięki której mamy tak szeroki wachlarz jego zastosowania.

 

W zestawie mamy również dodatkowy pojemniczek z przykrywką, dla jeszcze większej wygody podgrzewania pokarmów dla dziecka.

Duża średnica otworu sprawia i materiał wykonania wnętrza podgrzewacza, sprawiają że utrzymanie go w czystości nie sprawia żadnego problemu. Po wylaniu wody, wystarczy tylko przetrzeć szmatką. Obudowę możemy przeczyścić wilgotną szmatką i mamy lśniące i higieniczne urządzenie gotowe do pracy. Oczywiście pamiętając, aby przed czyszczeniem wyłączyć je z zasilania i pozwolić mu ostygnąć.

Pamiętajmy, aby zawsze przed użyciem zapoznać się z ulotką, którą dołącza producent. Pozwoli nam to na prawidłowe użytkowanie sprzętu i uniknięcie rozczarowania. Zawiera ona istotne informacje wraz ze zdjęciami, które pozwolą nam w pełni cieszyć się tym urządzeniem. Poznamy w niej również  podstawowe zasady higieny, których należy przestrzegać przygotowując pokarm na niemowlaka.

Cały zestaw zapakowany jest w kartonowe pudełko, które wystarczy opakować w ozdobny papier i mamy gotowy prezent dla przyszłych rodziców:)

Pamiętajmy, aby zawsze sprawdzać temperaturę pokarmu przed podaniem dziecku!

Jak dla mnie jest to świetny sprzęt, sprawdzający się w każdej sytuacji!

Gorąco polecam podgrzewacz dom – samochód firmy SisiBabyCare.

Magdalena

Dziękujemy firmie Violin za udostępnienie podgrzewacza SisiBabyCare w celu jego zrecenzowania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close