Podgrzewacz TOPCOM KIDZZZ

Mój syn dba o to , by noce nie były zbyt nudne i budzi się uparcie z wielkim głodem. Dlatego aby ułatwić sobie życie, każdego wieczoru „odpalam” podgrzewacz TOPCOM 301 i przygotowuję zestaw dla malucha.

Nigdy nie myślałam, że takie urządzenie będzie aż tak intensywnie przeze mnie eksploatowane. Jestem z niego bardzo zadowolona, więc chętnie opiszę w paru słowach co to cudo potrafi.

Sam podgrzewacz wygląda na trwały i mocny sprzęt, taki też jest, a sprawdziły to moje dzieci usilnie się nad nim znęcając.  Jego wymiary pozwalają pomieścić butelki wszelakiej maści, więc możemy w nich przebierać bez ograniczeń.  Urządzenie bardzo fajnie wygląda, ma z boku stylowy, fioletowy wzór, który pasuje do każdego wnętrza, a przy najmniej mi bardzo się on podoba.

Po ustawieniu temperatury za pomocą specjalnego pokrętła, zapala się dioda, która oświetla tarczę wskazującą przedziały temperatury, więc nawet w ciemności możemy bez trudu uruchomić urządzenie. By podgrzać butelkę z wodą/mlekiem wystarcza 100 ml wody wlanej do otworu podgrzewającego. Ja jednak zawsze patrzę ile wlewam, jak już mam tam włożoną butelkę. Podgrzewacz działa praktycznie bezgłośnie, włączanie i wyłączanie się termostatu jest niesłychanie dyskretne, a pracę urządzenia wskazuje jedynie zapalona dioda. Ja włączam podgrzewacz wieczorem, a wyłączam rano, więc ciągła praca mu nie straszna.

Zdarzyło mi się również podgrzać obiadek dla syna, gdy niespodziewanie przerwała nam mała katastrofa pieluchowa. Jedzonko włożyłam do specjalnego pojemniczka, który mamy w zestawie, a gdy wróciliśmy już oporządzeni, posiłek był gotowy i w odpowiedniej temperaturze. Możemy również podgrzać w nim słoik z obiadkiem, zmieszczą się te różnej wielkości.

Urządzenie TOPCOM 301 to nie tylko podgrzewacz do mleka czy obiadków, możemy go wykorzystać do sterylizowania butelek i smoczków. A jego dodatkowe wyposażenie, na które składa się pokrywka, wyciskacz do soku, pucharek na jedzenie, pozwala nam na przygotowanie pysznych, naturalnych soków owocowych. Wszystkie te dodatkowe funkcje są bardzo proste w wykorzystaniu.

Do sterylizacji wystarcza nam 50ml wody, wkładamy butelkę/smoczek, mocujemy pucharek na jedzenia, który mamy w zestawie, ustawiamy termostat na 100 stopni  i czekamy ok. 15 minut;)

Rewelacyjne są dodatki do wyciskania soczków, bez brudzenia wielu naczyń możemy przygotować zdrowy napój dla malucha. A pucharek na jedzenie, do  którego bezpośrednio spływa sok może posłużyć jako kubek  – moja córka tak go wykorzystuje.

Jedyny minus jaki wyłapałam, to krótki kabel, mierzy zaledwie 60 cm i podgrzewacz wpięty w kontakt musi stać na podłodze.

Podgrzewacz bardzo łatwo utrzymać w czystości, na zewnątrz nie ma żadnych trudno dostępnych zakamarków, a środek spokojnie wyczyścimy myjką, ponieważ otwór jest bardzo duży.

Dodam jeszcze, że pomimo wielogodzinnej pracy obudowa nie nagrzewa się.

Jedno urządzenia, a ma tak wiele zastosowań – polecam. Jest to sprzęt zdecydowanie ułatwiający codzienność zabieganej mamy.

Dziękuję firmie TopCom Kidzzz za umożliwienie przetestowania podgrzewacza.

Magdalena

Opis producenta:

Podgrzewacz i sterylizator w 1!

3 w 1:      Podgrzewacz (od 7 do 10 min.)

Sterylizator   (temp. 100oC – 15 min.)

Termostat zapobiegający przegrzaniu

ODPOWIEDNI DO WSZYSTKICH TYPÓW BUTELEK, RÓWNIEŻ SZEROKICH!

Dodatkowe akcesoria:

wyciskacz do owoców

kubek do soku

miseczka do podgrzewania pokarmu

miarka do wody

Łatwość użytkowania i czyszczenia

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close