Śliniak z kieszonką w Małpki – Close Parent

Śliniak z kieszonką w Małpki – Close Parent

Tête-à-tête i pierwsze koty za płoty…

Biorąc do ręki śliniak poczułam się bardzo pozytywnie zaskoczona. Producent z powodzeniem uwodnił, że tak prosty przedmiot jak śliniak, może zachwycać swoim wykonaniem – i nie tylko pod względem estetycznym!

Śliniak który miałyśmy przyjemność testować z moją córką, jest koloru zielonego, a jego przednia stronę zdobią piękne brązowe małpki. Materiał, z którego wykonana jest przednia strona przypomina nieco, dobrze znane mi tkaniny z pieluch wielorazowych – to tkanina laminowana z membraną, czyli działająca zgodnie z główną zasadą sprzyjającą mamie- mokrego nie przepuszczamy, w przeciwieństwie do powietrza!

Druga strona śliniaczka wykonana jest z jednobarwnego mikropolarku – jego właściwości szybkiego odciągania wilgoci sprzyjają skórze naszego dziecka. Zapobiegają nadmiarowi wilgoci i pozwalają na komfortowe odczucia głównego użytkownika. Mikropolarek w przeciwieństwie do tworzyw sztucznych i ceratek nie przykleja się do skóry, pozwalając na miłe użytkowanie nawet podczas upalnych dni.

Przód śliniaka posiada zapinaną na napy kieszonkę – to kolejne pomysłowe rozwiązanie: można używać opcji z rozpiętą kieszonką – zyskując tym samym parę centymetrów dodatkowej długości. System zapinania kieszonki ułatwia również jej opróżnianie i czyszczenie.

Całość wykończona jest  bardzo estetyczną i miękką lamówką – to również ważny element, dzięki któremu dziecko próbując zerwać śliniak, nie obetrze skóry na karku.

Zapięcie na napy, w dwóch pozycjach, umożliwia regulację do odpowiedniego rozmiaru – śliniak długo posłuży zarówno niemowlęciu rozpoczynającemu swoją przygodę z talerzem jak i biegającemu podlotkowi, który już zdmuchnął na torcie swoją pierwszą świeczkę. Napy są wystarczająco mocne, aby dziecko nie zerwało sobie śliniaka, jednak zapinanie i odpinanie nie sprawia mamie żadnych trudności.

Największym zaskoczeniem były dla mnie niesamowite właściwości przedniej strony śliniaka, po pierwszym użyciu – w naszym wypadku było to bliskie spotkanie z kaszką postanowiłam spłukać śliniak w zlewie, jednak zanim zdążyłam odkręcić wodę oniemiałam! Choć wesołe małpki uśmiechały się przed chwilą spod kaszkowych plam, po strzepnięciu spłynęło z nich wszystko „jak po kaczce”!

Podsumowując:

Jestem zawstydzona, że dopiero teraz, tak niesamowity produkt wpadł w moje ręce!

Śliniak jest:

Wyjątkowo użyteczny.

Łatwy w czyszczeniu – wystarczy go przetrzeć, strzepnąć lub spłukać, można go wyprać, a schnie w tempie ekspresowym!

Piękny, estetyczny i wygodny.

W bardzo atrakcyjnej cenie (około 23 zł)!

Śliniaczek Close Parent ma cztery kolorystyczne oblicza: Zielone małpki, Niebieskie Żółwie, Różowe Żółwie oraz Mądre Sowy – czyli dla każdego coś pięknego!

Gorąco polecam!!! Dziesięć na pięć możliwych punktów! Bo diabeł tkwi w szczegółach!

Hanna

Serdecznie dziękujemy firmie Eco and More sp. z.o.o. – dystrybutorowi marki Close Parent – za przekazanie śliniaka do testów.

Opis:

Dwustronny śliniaczek z kieszonką przeznaczony jest dla szkrabów, które same próbują już jeść (6miesięcy +). Śliniaczek ma sprytną kieszonkę, do której wpadną wszystkie kawałeczki jedzonka, które nie trafiły do buzi. Taka mała pomoc dla mamy i malucha, żeby przyjemność jedzenie nią wiązała się z ogromnym bałaganem. Strona z kolorowymi wzorkami jest łatwa w utrzymaniu. Można ją przetrzeć, a plamy jej nie lubią. Z drugiej strony maluch ma kontakt z delikatnym mikropolarkiem, który wchłonie nadmiar wilgoci. Cena ok.: 23.00 zł

Informacje o produkcie:

Materiały: 100% laminowany polyester z membranąTPU. Regulowane zapięcie.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close