Zestaw do wycinania kanapek – POJAZDY

Jak przekonać dziecko do kanapek? Jest kilka sposobów, jednym z nich jest zadbanie o należytą aparycję takiego posiłku. Jak zrobić to szybko i z efektem?

Z pomocą przychodzi wynalazek w postaci foremek do wycinania kanapek. Piękny zestaw składa się 4 wzorów: auto, samolot, statek oraz autobus. Każdy pojazd składa się z dwóch części: do wycinania oraz wypukłego stempelka odciskającego szczegóły wzoru.

Używa się ich naprawdę szybciutko: przygotowujemy kanapkę/tost lub sandwich w wersji tzw.: ”klapsznity” czyli z dwóch złożonych ze sobą kromek chleba, w środku umieszczamy to co lubimy najbardziej ;) w złożonej kanapce szybko i sprawnie wycinamy nasze wzory. Foremki skonstruowane są w taki sposób, że stempelek znajduje się w środku – wycinamy po czym dociskamy stempelek, odciskając wzorek oraz ułatwiając sobie wyjęcie kanapkowego samolotu czy auta z foremki.

Wzory najlepiej wychodzą na pieczywie tostowym, które jest dość miękkie (łatwo i trwale odzwierciedla wzór stempla). Tradycyjne pieczywo chleb lub bułka również ładnie się prezentuje, jednak ciasto jest na tyle zwarte, że z upływem czasu detale wzoru się zacierają. Efekt jest miły dla oka i cieszy dziecko. Dodatkowym efektem może być użycie tostera czy opiekacza – wypukły wzór zbrązowieje podkreślając obraz.

Foremki wykonane są z tworzywa sztucznego wysokiej jakości, są łatwe w czyszczeniu.

Dodatkowym zastosowaniem dla foremek, mojego autorstwa jest użycie ich jako foremek do wycinania ciastek i ich ozdabiania.

Zestaw do wycinania kanapek, w apetycznej cenie 28 złotych skutecznie odbiera wymówkę, że bajkowe kanapki zabierają za dużo czasu! Sprytny pomocnik każdej kuchennej mamy-czarodziejki!  Polecam!

Hanna

Serdecznie dziękuję sklepowi Bentomania za przekazanie zestawu do recenzji.

 

Opis produktu

Zestaw do wycinania kanapek.

W skład zestawu wchodzą cztery foremki do wycinania kanapek (statek, samochód, autobus, samolot).

Materiał: PET

Kraj pochodzenia: Japonia (wyprodukowano w Korei)

Cena: 28 zł

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close