Kultura 29 marca 2019

Mamaville vol. 17 Warszawa

To już siedemnasta warszawska edycja Targów Mamaville, pierwsza w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO XXI. To jeden z większych tego typu obiektów w Warszawie. Jeśli goście nadal będą przybywali tak tłumnie, to można spodziewać się kolejnej edycji na Stadionie Narodowym!

Tak duża frekwencja na targach nie dziwi. Mamaville to wyjątkowe wydarzenie w kalendarzu warszawskich imprez handlowych. To nie tylko okazja do zrobienia zakupów (w końcu hipermarketów w Warszawie nie brakuje), to także okazja do wzięcia udziału w licznych warsztatach edukacyjnych dla dzieci, rodziców i przyszłych rodziców. A i same zakupy będą wyjątkowe. Na Targach Mamaville nie znajdziemy produktów dostępnych w masowej sprzedaży. Tu swoje wyroby prezentują przede wszystkim kreatywne mamy, które starają się łączyć urlop macierzyński z realizowaniem swoich pasji. Ich nowatorskie rozwiązania ubrane są w wysokiej jakości tkaniny i tworzywa – żadnej tandety, tylko to, co najlepsze dla mam i dzieci.

Dogodna lokalizacja w centrum stolicy, ponad 700 miejsc parkingowych, możliwość dojazdu komunikacją miejską, duża, przestronna hala, po której można swobodnie poruszać się z wózkami dziecięcymi – czy może być lepiej? Sprawdzeni wystawcy i ci, którzy zaprezentują swoje towary po raz pierwszy. W ofercie znajdziecie ubranka dla mniejszych i większych dzieci, niezbędne akcesoria, zabawki, a także ubrania dla kobiet w ciąży, książki, różnorodne gadżety i wiele, wiele innych.

Całodzienna impreza byłaby niczym, gdyby nie było gdzie odpocząć i dobrze zjeść. Duża hala EXPO XXI pozwoliła na wygospodarowanie większej niż dotychczas ilości miejsca na strefę relaksu i strefę kulinarną. Dzieci pobawią się na zaimprowizowanym placu zabaw, dorośli wreszcie spokojnie usiądą, wszyscy zjedzą coś pysznego. Nie zabraknie dań dla wegetarian i wegan.

 

Szczegóły:

 

Gdzie: Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14 hala EXPO XXI.

Kiedy: 31 marca 2019 (Niedziela).

Godziny otwarcia: 10 – 17.

Wstęp: Wolny.

 

Szczegóły wydarzenia dostępne na Facebooku: https://web.facebook.com/events/262594294432825/

 

Blog W Roli Mamy dochowując wierności tradycji, po raz kolejny obejmuje Targi Mamaville patronatem medialnym.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close