Plushers

Jaka powinna być idealna maskotka? Przyjemna w dotyku, miękka, precyzyjnie uszyta i wykonana z najwyższej jakości materiałów. Doskonała zabawka musi być bezpieczna dla dziecka. Te wszystkie ważne cechy spełnia pluszak z firmy Plushers.com. Ale oprócz tych zalet posiada jeszcze jedną niezwykle ważną: jest to maskotka wymarzona! Zanim powstała,  najpierw pojawiła się w wyobraźni dziecka.

Aby wymyśloną postać zamienić w materię potrzebny jest komputer i internetowy kreator Plushers, dzięki któremu można stworzyć projekt zabawki.

Edytor jest bardzo intuicyjny – maluch potrzebuje dosłownie kilku chwil, by poznać jego wszystkie możliwości. Strona jest przejrzysta, a poszczególne opcje oznaczone są czytelnymi rysunkami (nie trzeba umieć czytać!). Opcji jest wiele, więc dziecko może do woli eksperymentować – krok pierwszy: należy wybrać jeden z dwóch rodzajów zabawek: szalonych pluszaków i pluszaków okrąglaków. Następnie można się zabrać za tworzenie własnej przytulanki!

Mój pięcioletni syn projektował Pluszaka Okrąglaka mając do dyspozycji wszelkie potrzebne do tego narzędzia i dużą ilość elementów oraz wiele możliwości ich edycji. Mały projektant wybiera spośród mnóstwa wzorów: ogon, nogi, uszy i grzbiet – każda z tych części może być w innym kolorze. Także od dziecka zależy, jak będzie wyglądała twarz tworzonej postaci – oczy, nos, wąsy, buzia. Ciało może być ozdobione haftami oraz podpisane (np. imieniem przytulanki). Decydując się na zakup pluszaka – wybiera się jego rozmiar (nasz ma 16 cm długości, 13 szerokości plus nogi, ogon, rogi i skrzydła!).

Po naciśnięciu przycisku „Kup” i dokonaniu opłaty, projekt dziecka w „magiczny sposób” zamienia się w prawdziwą zabawkę, którą po kilku dniach przywozi kurier. Gotowa maskotka wygląda dokładnie, jak jej projekt.

Jest piękna – ładne, wyraziste kolory, oczy, usta, nos zostały wyhaftowane (a więc są bezpieczne). Pluszak jest porządnie i precyzyjnie uszyty z milutkiego materiału – idealny do przytulania! Do zamówienia dołączony jest „Certyfikat Urodzenia” maskotki z wybranym przez dziecko imieniem zabawki. Tworząc pluszaka można dodatkowo zamówić naklejki z jego wizerunkiem.

Producent zapewnia, że materiały z których zrobione są pluszaki, nie powodują alergii, posiadają certyfikaty bezpieczeństwa – znak CE oraz zgodność z Dyrektywą UE w sprawie bezpieczeństwa zabawek.

Reasumując, największe plusy:

Łatwość przygotowania
Dobra zabawa podczas tworzenia
Satysfakcjonujący efekt
Najwyższa jakość wykonania
Dobry pomysł na prezent, który każdemu maluchowi (i nie tylko!) przyniesie radość

Maskotka w pokoju dziecka jest reklamą sama w sobie – każdy zwraca na nią uwagę i się nią zachwyca!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close