Zastawa dziecięca KALAS

Marcinek miał już skończone 5 miesięcy i razem z mężem stanęliśmy przed kolejnym zakupem dla naszego najmłodszego członka rodziny. Powoli wprowadzaliśmy pierwsze marchewki i jabłuszka i pewnie jak wielu u z was dom został przetrząśnięty w poszukiwaniu plastikowych kubeczków i talerzy. Przyznaję, że serce mi się kroi na widok kolejnej potłuczonej miski, czy kubka.
Z pomocą „przyszedł” Internet. Już na początku wyszukiwania zostaliśmy zasypani wieloma artykułami, które kusiły kolorami, wyglądem, a funkcjonalnością i ceną rzadziej. Zależało nam aby nie wydać na zastawę majątku, i nie mieć też tylko jednej miseczki, gdyż często przygotowuję trochę więcej. Zastawa dziecięca KALAS z IKEI urzekła nas swą prostotą, ceną, kolorystyką i funkcjonalnością. Nie muszę przeszukiwać zmywarki, czy zlewu w poszukiwaniu miseczki, kubeczka, bo mam innych pięć. Kolory urzekają, a korzystanie jest z nich atrakcyjniejsze, a w szafce nie zajmują dużo miejsca. Wykonane są z polipropylenu, można podgrzać je w mikrofalówce, umyć w zmywarce, a co najważniejsze nie zawierają szkodliwego Bisphenolu A.
Nie tłuką się, kolory nie płowieją i rewelacyjnie się sprawdzają, gdy odwiedzają nas znajomi z innymi dzieciami, a ja nie muszę się bać, że usłyszę „brzęk” tłuczonego kubka.

Informacja od producenta
Nie zawiera BPA (Bisphenol A).
Materiał, z którego wykonany został ten produkt, nadaje się do recyklingu.
Cena
Kubki KALAS – 6 szt. 5,99 zł
Miski KALAS – 6 szt. 5,99 zł
Talerze KALAS – 6 szt. 5,99 zł
Komplet sztućców KALAS – 18 szt. 5,99 zł

Rachela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close