Koszyczek do gotowania makaronu „Babycook Original”

Jeżeli jesteś fanem szybkiego i łatwego gotowania dla niemowląt, z pewnością znasz już dobrze urządzenie Babycook. Pora więc dobrać odpowiednie akcesoria i wykorzystać jego możliwości do maksimum!

Fantastyczny pomysł i wykonanie, to główne cechy koszyczka do gotowania  na parze ryżu, makaronu i innych produktów tego typu. Jest idealnie dopasowany do urządzenia Babycook i dostępny w wielu wersjach kolorystycznych. Co ważne każdy model urządzenia posiada kompatybilny rodzaj koszyczka w gamie swoich akcesoriów. Koszyczek jest skonstruowany w sposób umożliwiający podgrzewanie i gotowanie zawartości przez penetrację pary wodnej.

Zdjęcie 20.08.2014, 11 42 51

Produkt jest łatwy w użyciu i czyszczeniu (można go myć ręcznie lub w zmywarce), a zasada jego działania jest bardzo prosta. Koszyczek posiada komorę, którą wypełniamy makaronem lub ryżem i zalewamy odpowiednią ilością wody (szczegółowa instrukcja jest dołączona do opakowania), do urządzenia wlewamy zalecaną ilość wody, umieszczamy koszyczek w dzbanku (pasuje idealnie) i włączamy. Od tego momentu gotujący się dodatek do obiadu przestaje  zwyczajnie nas interesować! Nic się nie przypala, nie ucieka z garnka i nie rozgotuje!

Zdjęcie 30.08.2014, 10 49 35

Ugotowane na parze produkty – nawet bez dodatku soli (co jest szczególnie ważne dla małych smakoszy) są  świeże, jędrne i pełne smaku! Czy może być coś lepszego?

Zdjęcie 30.08.2014, 10 51 31Zdjęcie 30.08.2014, 10 51 07

 

Seria Babycook to bardzo starannie dobrane produkty, dzięki którym można przygotować praktycznie każdy posiłek dla niemowląt i dzieci metodą gotowania na parze. Zdecydowanie warto przyjrzeć im się bliżej! Koszyczek to bardzo sprytny pomysł, który się sprawdza! Wciąż mile zadziwiona – zachwalam :)

Zobacz inne produkty z linii Babycook:

Babycook Pastel Blue – urządzenie do gotowania na parze dla niemowląt 4w1

Koszyczki na przyprawy

Serdecznie dziękuję firmie Beaba za przekazanie koszyczka do testów

Opis producenta:
Koszyczek do gotowania ryżu, kaszy mannej, soczewicy, makaronu i wielu innych w Babycook.
Szybkie gotowanie bez konieczności doglądania.

Jedna odpowiedź do “Koszyczek do gotowania makaronu „Babycook Original””

  1. Dagmara pisze:

    Fajna sprawa, ale cena mogłaby być nieco niższa. Choć za jakość trzeba zapłacić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close