Agi Bagi Meadow Flyer – mobilna przygoda dla najmłodszych


Badi Games, producent gier mobilnych, właśnie wypuściło swoją nową grę Agi Bagi Meadow Flyer z serii gier pod marką Agi Bagi. Gra dedykowana jest dzieciom w wieku 2-4 i dostępna na AppStore.

Agi Bagi Meadow Flyer jest kolorową i wesołą grą dla najmłodszych. To pierwsza gra z serii przygodowych gier pod marką Agi Bagi. Główną osią akcji są przygody latającego Zibiego, który na każdym poziomie ma przed sobą do wykonania proste, ale często zaskakujące zadania. Zibi lubi pomagać i… czarować! Gracz może użyć magii Zibiego i aktywnie uczestniczyć w przygodach, np. pomóc Zibiemu zaczarować Grzybka, aby rósł zdrowo; użyć magii Zibiego, żeby wykluć małego Pisklaka z jajka; uwolnić Latajączki z Drzewa Bąbelkowego i pozwolić im swobodnie latać; pomóc Siłaczowi naprawić drzewa; zagrać koncert z zespołem Agi Bagi oraz wiele, wiele innych działań.

“Meadow Flyer to typ miłej, spokojnej gry. To podróż jednym z bohaterów serialu Agi Bagi przez pobliską łąkę i przygody, które się z tym wiążą. Przyjazne środowisko, wesołe postaci oraz zaskakujące zdarzenia. Ta gra relaksuje, uspokaja, wciąga.” – Producent kreatywny gry Tomek Niedźwiedź.

Gra Agi Bagi Meadow Flyer jest bardzo intuicyjna, z uproszczoną do minimum motoryką. Kontrolujesz bohatera poprzez wskazywanie mu kierunku oraz działań. Każdy poziom zawiera akcję główną i kilka akcji pobocznych. Akcje główne pozwalają graczowi zakończyć poziom, akcje poboczne wymagają od gracza odnalezienia aktywności, ale nie wpływają na ukończenie poziomu. Każdy poziom kończy się krótkim filmem podsumowującym zadanie i zamykającym poziom. Gra zawiera trzy pełne barw i miłych dźwięków poziomy.

O Badi Games
Badi Games rozpoczęło swoją działalność w 2014 roku, został wtedy utworzony oddział spółki Badi Badi. Badi Badi zostało założone w 2003 roku przez: Tomasza Paziewskiego (dyrektor zarządzający), Arkadiusza Paziewskiego (dyrektor finansowy) i Tomasza Niedźwiedzia (dyrektor zarządzający). Badi Games zebrało nowy zespół ludzi, których zadaniem było testować odpowiednie narzędzia pracy i dobrać najlepszy silnik pozwalający na perfekcyjne wykorzystanie wielu lat tworzenia animacji oraz wszystkich elementów graficznych związanych z markami Badi Badi.

Cechy gry:
√ Idealne dla dzieci od 2. roku życia.
√ Unikatowe postaci, kolorowy i interaktywny świat!
√ 3 poziomy niesamowitej zabawy, ponad 20 animacji do odkrycia.
√ Bez przemocy, przyjazny dzieciom interfejs!
√ Brak mikroopłat oraz reklam wewnątrz aplikacji!
√ Motoryka oraz treść uproszczone do minimum.

Dostępna od 11 lutego 2016 na App Store!

Linki do pobrania gry:
PEŁNA WERSJA:
https://itunes.apple.com/pl/app/agi-bagi-meadow-flyer/id1073418773?mt=8
DARMOWA DEMO WERSJA:
https://itunes.apple.com/pl/app/agi-bagi-meadow-flyer-free/id1076546948?mt=8

Oficjalna strona gry: www.agibagi.com

 

Poniższy tekst jest informacją prasową przesłana nam przez zaprzyjaźnione serwisy. Żadna z naszych redaktorek nie jest autorką poniższego tesktu i nie odpowiadamy za zamieszczone treści. Jednakże dokładamy wszelkich starań, aby przedstawione informacje były zgodne z polityką oraz tematyką naszego serwisu.

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
AGI BAGI
8 lat temu

<3

Maria Ciahotna
8 lat temu

Nasze dzieciaki uwielbiają bajki Agi Bagi, kupiliśmy nawet płytę do przedszkola 🙂 a na czekanie w kolejce u lekarza mamy swój sposób – książkę i samochodziki 🙂 mam na tyle małe dzieci, że nie wyobrażam sobie zabawiania ich grami na telefonie, tym bardziej że mój to nie należy do najnowszych i musiałabym mieć czasami nawet 3 telefony, by wszystkie dzieci zabawić 🙂

Mało? To może sprawdź kolejny tekst :)

Zośka i ptaki


Warszawska Grupa Wydawnicza informuje, że na dzień 1 grudnia 2015 roku zaplanowana jest premiera książki Teresy Płonki „Zośka i ptaki”.

O książce:

Chcecie wiedzieć z czego jaskółki budują gniazda? Kiedy poluje sowa? Gdzie można spotkać dudka? Jaki ptak leczy drzewa, a jaki jest amatorem czereśni? Razem z wesołą Zośką ruszajcie po przygodę. Poznacie ciekawy świat ptaków. Świat jakiego nie znacie!

O Autorce:

Teresa Płonka – w swoich utworach przybliża dzieciom piękno otaczającej nas natury. Uczy wrażliwości i zachęca do obserwacji przyrody. Debiutowała książką „Wiatr w konarach cicho śpiewa, czy chcesz poznać nasze drzewa”. „Zośka i ptaki cz. I i II” to początek cyklu o wakacyjnych przygodach z naturą. Już wkrótce „Zośka i zwierzęta leśne” oraz „Zośka w Afryce”.

Zośka i ptaki

Wybrane wiersze:

KUKUŁKA

Ku-ku, ku-ku – słychać z dala, odgłos ten spać nie pozwala.

Zosia błogo sobie śniła, gdy kukułka ją zbudziła.

Siadła na gałęzi drzewa, kuka głośno – wszak nie śpiewa.

Inne ptaki dziś pracują, one gniazda swe budują.

A kukułka – leniuchuje, gniazda swego nie buduje.

Budzi Zosię co dzień z rana. Dosyć już tego kukania!

Gdzie bez gniazda jajka złoży? Innym ptakom je podłoży.

I znów czas ma na kukanie, za nic ma Zosine spanie.

KURY I KOGUT

Jak to ptaki skrzydła mają, ale jakoś nie latają.

Po podwórku chodzą, gdaczą, a przestworzy nie zobaczą.

Czasem tylko podfruwają, lecz się w niebo nie wzbijają.

Grzebią w ziemi – ziarno dziobią. Gdacząc – zamieszanie robią.

Na podwórku się panoszą, za to pyszne jajka znoszą.

Z jaj tych same są zalety, naleśniczki i omlety.

No a kogut? – zapytacie. Już odpowiedź na to macie.

Kogut królem jest podwórka, kolorowe stroszy piórka.

Zamiast rano spać w kurniku, robi głośno „Kukuryku!”.

Jest jak budzik – spać nie daje, więc chcąc nie chcąc… Zosia wstaje.

No cóż, skoro wcześnie wstała, za grabienie się zabrała.

Jak tak z rana popracuje, jajecznica jej smakuje.

DUDEK

Zosia biegnie zadyszana, zobaczyła coś dziś z rana.

W opuszczonej szopie była, ptaka stamtąd wypłoszyła.

Siadł na płocie wystraszony, dziwnie czub miał nastroszony.

Bacznie mu się przyglądała. „Udududu” – usłyszała.

Udududu” się odzywa, stąd też dudek się nazywa.

Czyżby Zosi się przedstawił? Lecz dlaczego czub postawił?

Bo gdy on jest wystraszony, piękny czub ma rozłożony.

Gdy ma spokój, czubek chowa, pozostaje gładka głowa.

W szopach mieszka, a nie w lesie, „Udududu” – tam się niesie.

Lubi łąki i pastwiska, trudno go zobaczyć z bliska.

© Teresa Płonka 2015

Zośka i ptaki

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kazimiera Woźniak
8 lat temu

Wróbelek Ćwirk(urywek) Młodziutki wróbelek co Ćwirk ma na imię nie ubierał płaszcza gdy wychodził w zimie, Nie słuchał swej mamy puszystej Ćwirkini, a ona zaś babcię o to zajście wini. Babcia zezwalała Ćwirkowi na wszystko, był ciągle zbrudzony choć z domu szedł czysto, Mógł szaleć i pluskać się w kałuży błocie, a potem skruszony suszył się na płocie. Mieszkali w dzielnicy o nazwie Polana, domek był na lipie obok szpaka pana, …… Pajączek(urywek) W doniczce na parapecie pająk domek ma, tutaj w cieple przy okienku pajęczynę tka. Do zimy mieszkał w ogródku pośród malw stokrotek, zachwycał się pięknem kwiatów, prządł… Czytaj więcej »

Maria Ciahotna
8 lat temu

Zapowiada się wspaniale 🙂

Sylwia Kotewicz
8 lat temu

Świetne 🙂

To co? Jeszcze jeden artykuł?

Nagie fakty Josha McDowella i Erin Davis – nowa książka dla nastolatków


Słowo „seks” jest wpisywane w wyszukiwarkę Google 338 milionów razy w miesiącu, co oznacza, że jest to jedno z 5 najczęściej wyszukiwanych haseł. Natomiast grupą najchętniej korzystającą z internetu są nastolatki. To oznacza, że mają oni wiele pytań, które potrzebują pewnego źródła wiedzy, a takim niekoniecznie jest internet.

A jakie pytania można usłyszeć od młodych ludzi, którzy przechodzą burzę hormonów? Jaki wpływ na nasz mózg ma seks? Czy pornografia może mieć wpływ na nasze życie seksualne? Czy seks to grzech? Czy Bóg ma negatywne podejście do seksu? Czym jest prawdziwa miłość?

Jesteśmy przekonani, że dzięki książce Nagie fakty nastolatki dowiedzą się, co Bóg, medycyna i zdrowy rozsądek mówią na temat seksu. Również rodzice, opiekunowie i nauczyciele dostaną dawkę pomocnej wiedzy.

Patronami medialnymi książki są: dwutygodnik Droga, Radio Chrześcijanin, portale Bosko.pl, To mi nowina!, Przepis na miłość, Katecheza Natana, Klub Książki Tolle i oraz fundacje Na Rozdrożu, Ster na Miłość oraz Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich.

Do kupienia dostępna jest na www.vocatio.com.pl oraz w dobrych księgarniach internetowych, a u nas wkrótce recenzja książki.

Josh McDowell (ur. 1939 r. w Michigan, USA) to znany i ceniony na całym świecie chrześcijański mówca i autor książek z dziedziny wychowania i poradnictwa rodzinnego. Jest też inicjatorem wielu kampanii społecznych. Wielokrotnie gościł w Polsce, a najbliższy termin jego wizyty w naszym kraju to 5–13 grudnia 2015 r.

Poniższy tekst jest informacją prasową przesłana nam przez zaprzyjaźnione serwisy. Żadna z naszych redaktorek nie jest autorką poniższego tesktu i nie odpowiadamy za zamieszczone treści. Jednakże dokładamy wszelkich starań, aby przedstawione informacje były zgodne z polityką oraz tematyką naszego serwisu.

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Sprawdź nasz kolejny artykuł

Poznałam muzułmanina, na imię miał Armin


Minęło przeszło dziesięć lat odkąd go poznałam, muzułmanina. Był właścicielem kwiaciarni i dostarczał kwiaty do parafii, w której pracowałam. Zaimponował mi tym, jak pięknie układał i dobierał te delikatne cuda. Byłam wtedy w obcym mieście, w obcym kraju, tak jak on.

Ostatnio coraz mniej oglądam wiadomości i to z pełną premedytacją. Przeraża mnie ilość nienawiści jaka przelewa się w stronę muzułmanów, ludzi takich jak my. Nie pochwalam i nie przyklaskuję temu co robią na świecie fanatycy religijni, ale nie wrzucajmy tak od razu wszystkich do jednego worka. Po ostatnich wydarzeniach łatwo jest wpaść w złość, frustrację, lęk i pewną bezradność. Łatwo bać się tego, czego nie znamy.

Poprzez wszelkiego rodzaju mass media większość z nas postrzega islam jako fanatyczną religię, która promuje przemoc, gdzie kobiety są brutalnie okaleczane, czy są niewolnicami mężów. Takie postrzeganie to krzywdzący stereotyp. Wystarczy doczytać i spróbować otworzyć oczy i siebie na inność.

Brutalne obrzezanie kobiet jest praktykowane w krajach afrykańskich. Ciekawa jestem, czy wiedzieliście, że najwyższy odsetek kobiet (a właściwie dziewczynek) poddawanych obrzezaniu jest w krajach chrześcijańskich – Erytrei i Etiopii? Po drugie nie każdy arab to muzułmanin. Tylko 18% muzułmanów mieszka w krajach arabskich, a największym krajem muzułmańskim jest Indonezja. Ponadto warto zaznaczyć, że muzułmanin jest wyznawcą islamu (z arab. muslim – poddany Bogu), islamista zaś jest zwolennikiem doktryny politycznej zwanej islamizmem.

Generalizowanie nie ma sensu. Są kraje takie jak Turcja, Pakistan, Bangladesz, Indonezja, gdzie kobiety zasiadają na decydujących stanowiskach politycznych. Z drugiej strony znajdą się niestety też talibowie, którzy ograniczają dziewczynkom edukację, a kobietom prawa. Nie trzeba daleko szukać, spójrzmy na własne podwórko – dlaczego kobieta nie może być księdzem i zwiastować ewangelii, lub dlaczego eutanazja nieuleczalnie i ciężko chorych jest tematem tabu?

Podejrzewam, że większość z was uczy swoje dzieci, by nie klasyfikowały, etykietowały kolegów i koleżanek, by nie wyzywały innych dzieci od grubasów, małych, niedorajdów. Dlaczego więc tak łatwo my popadamy w stygmatyzację innych osób, wyznających odmienną religię, czy ubranych inaczej niż my, a dzieci uczą się od nas.

Powracając do Armina. Tylko kolor skóry i czarna bujna czupryna zdradzała, że nie jest typowym Brytyjczykiem. Uciekł z Iranu jako dziecko, po drodze do Anglii stracił rodziców. W Anglii zaopiekowali się nim chrześcijańscy rodzice, dali dom, schronienie, miłość. Nie narzucali swojej religii. Wyrósł na świetnego faceta, który z szacunkiem odnosi się do kobiet, traktuje je wyjątkowo, tak jakby każda była delikatnym kwiatem. W jego otoczeniu czułam się jak księżniczka. Mile wspominam nasze rozmowy, wspólne zwiedzanie miasta i odkrywanie nowej kultury i religii.

To nie religia jest zła, tylko w człowieku drzemie zło.

Pamiętajcie nikt nie rodzi się rasistą.

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wcześniak i co dalej
Wcześniak i co dalej
8 lat temu

Ja się zgadzam tym, że każdy człowiek jest inny i nie można patrzeć na niego przez pryzmat wiary czy poglądów. Jednak niektórych różnic kulturowych nie da się przeskoczyć. Ty opisałaś kogoś, kto wychował się w „naszej” kulturze. Ja np. miałam styczność z muzułmaninem, a dokładnie 3 takich, wychowanych od małego w swojej kulturze. Zetknięcie się tak dwóch różnych światów było dziwne tak samo dla mnie jak i dla nich. Ja nie rozumiałam czemu pomieszczenie jest „skażone” tylko przez moją obecność, czemu szef (ich dziadek) mówił, że absolutnie nie wolno mi z nimi zostawać samej, dla mojego własnego bezpieczeństwa. A oni… Czytaj więcej »

Rachela
Rachela
8 lat temu

Jak najbardziej się z Tobą zgodzę. Tak jak w każdej religii są ludzie mniej lub bardziej radykalni. Najważniejsze by mieć tą świadomość a nie iść w zaparte na podstawie stereotypów

Sobiesław Richter
8 lat temu

Świetne napisane, a zwłaszcza dolny tekst nikt nie rodzi się rasistą ale wydaniu polskim to rasizm wypija się z mlekiem matki i doktryną w kk brutalna to prawda lecz szczera prawda

W roli mamy - wrolimamy.pl

Mleka matki bym do tego nie mieszała. Niestety dzieci naśladują dorosłych…

Lx Gx
8 lat temu

jednak najwięksi rasiści to NIEMCY, a obozy w Palestynie to IZRAEL … itd. „Piątej kolumny w Polsce nam nie potrzeba”

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close