Łatwiejsze oddychanie z nawilżaczem powietrza Beaba


Lekarze zalecają, aby wilgotność w pokoiku dziecka była utrzymywana w zakresie od 40% do 60%. Jednak w okresie grzewczym bardzo ciężko utrzymać w domu odpowiednie nawilżenie powietrza i poziom ten spada nawet o 15%. Tak suche powietrze może wywołać problemy zdrowotne u dziecka, zaczynając od bólów głowy, nadmiernie przesuszonej skóry, częstych przeziębień aż do problemów ze snem.  Jak więc zapewnić odpowiednie nawilżenie powietrza, aby dziecko mogło czuć się komfortowo?

Cicho i bezpiecznie

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Beaba poprawi komfort oddychania malucha w okresie jesiennym i zimowym. Nawilżacz posiada duży zbiornik na wodę, przez co gwarantuje 9 godzin ciągłego nawilżania, a także istnieje możliwość zmiany natężenia ilości mgły. Dodatkowo wyposażony jest w funkcje bezpieczeństwa, dzięki której urządzenie automatycznie wyłącza się, gdy w zbiorniku zabraknie wody. Nawilżacz można postawić nawet w niewielkiej odległości od łóżeczka, ponieważ jego bardzo cicha praca nie zbudzi dziecka ze snu. Co więcej, posiada wygodny uchwyt do przenoszenia i jest intuicyjny w obsłudze. Nawilżacz powietrza Beaba, dzięki swojemu oryginalnemu i nowoczesnemu designowi zostanie też ozdobą dziecięcego pokoju.

Cena ok. 245 zł

Produkt dostępny w sklepach internetowych.
Miejsc sprzedaży szukaj na: www.beaba-polska.pl

nawilżacz beaba

Poniższy tekst jest informacją prasową przesłana nam przez zaprzyjaźnione serwisy. Żadna z naszych redaktorek nie jest autorką poniższego tesktu i nie odpowiadamy za zamieszczone treści. Jednakże dokładamy wszelkich starań, aby przedstawione informacje były zgodne z polityką oraz tematyką naszego serwisu.

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

  1. Posiadam ten produkt, i przyznam, ze był to jednen z lepszych zakupów w ostatnim czasie. Korzysta z niego nie tylko nasze dziecko, czasem zdarza sie i nam zabrac go do sypialni :) komfort snu bardzo się poprawił w raz ze wzrostem wilgotności powietrza w pokoju. Uważam ze nawilżacz powietrza Beaba to produkt godny polecenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 

TopW Roli Mamy na Facebooku