Więcej soku i więcej jakości dzięki Muke Mu-2G


Wyciskarka wolnoobrotowa Muke Mu-2G to nowy model na polskim rynku. Przeznaczona jest do przyrządzania soków z warzyw, owoców, korzeni np. imbiru, traw, liści i ziół. Soki wyciska zarówno z miękkich jak i twardych składników oraz mrożonych czy gotowanych. Jest urządzeniem wielofunkcyjnym, pozwoli przyrządzić także smoothie, shake’i, dżemy, sorbety, babyfoody, mleka roślinne czy masła. Skruszy nawet lód.

Muke Mu-2G to najwolniejszy model na rynku. Silnik pracuje z szybkością 30 obrotów na minutę. To gwarantuje większą ilość soku i sok lepszej jakości. Składniki podczas wyciskania nie podgrzewają się, a co za tym idzie, nie tracą właściwości odżywczych. Przemyślana konstrukcja sprawia, że są bardzo dokładnie wyciskane, przez co pulpa jest sucha. Podczas dwóch minut swojej pracy Muke Mu-2G zapełni cały zbiornik.

muke5

Wyciskarkę wyposażono w najmniejszy i najlżejszy silnik. Jest energooszczędny i generuje niewiele ciepła za sprawą indukcyjnej konstrukcji. Gabarytowo jest również najmniejsza i zajmuje niewiele miejsca na kuchennym blacie dzięki prostokątnemu kształtowi podstawy. Po złożeniu mieści się w standardowej szafce, czym różni się na tle konkurencji. Dodatkowo jest cichsza od innych modeli (około 40-50 dB, wartość odpowiadająca szmerowi biura). Łatwo się ją czyści (posiada funkcję samoczyszczenia, czyli mycia wstępnego) i intuicyjnie użytkuje. Dzięki korkowi „niekapkowi” gromadzone w misie soki mieszają się ze sobą, by powstał jednorodny, wieloowocowy lub wielowarzywny napój.

Jako produkt premium szczyci się japońską jakością wykonania i dbałością o estetykę. Urządzenie wyprodukowano z trwałych, odpornych na zrysowania i bezpiecznych dla zdrowia komponentów. Ze względu na kontakt z żywnością pozbawione są Bisfenolu A (BPA). Zastosowano materiały najwyższej jakości i trwałości takie jak Ultem™ czy Tritan™. Model jest bezpieczny dla dzieci – zachowuje standardy norm unijnych.

W zestawie znajdują się 3 sita. Każde z nich można wykorzystać w innym celu kulinarnym.

  • Sito z małymi otworami przeznaczone jest do twardych warzyw i owoców (buraki, jabłka) oraz soczystych takich jak pomarańcze czy gruszki. Wytwarza klarowne soki z niewielką ilością miąższu. Dodatkowo można przygotować mleka roślinne np. z migdałów czy soi. Mleko sojowe możemy następnie użyć do zrobienia tofu.
  • Sito z większymi otworami do miękkich owoców takich jak truskawki, banany, kiwi. Pozwala przygotować gęste i sycące koktajle z większą ilością włókien. Ponadto wykonamy placki ziemniaczane, sos do spaghetti czy desery takie jak mus bananowy z czekoladą. Z pulpy można wykonać peelingi i maseczki do naturalnych zabiegów kosmetycznych.
  • Trzecie sito, tak zwane ślepe, nie posiada żadnych otworów. Miażdży owoce na mus o gładkiej konsystencji. Oprócz tego przyrządzi bazy do zup-kremów, lody i sorbety, masła orzechowe.

Dane techniczne:

Model: Muke MU-2G
Typ urządzenia: Wyciskarka wolnoobrotowa do soków
Prędkość (ilość obrotów na minutę): 30 obrotów na minutę
Typ silnika: Indukcyjny bezszczotkowy, 150 W
Poziom hałasu [dB]: 40-50 dB
Wymiary: po rozłożeniu: 15x15x43 cm; po złożeniu: 15x15x23 cm
Waga [kg]: 5,2 kg
Sita do wyciskania: PEI Ultem™ + stal szlachetna
Ślimak: PEI Ultem™
Misa do soków: TRITAN PCTG 500 ml
Obudowa: Światłoutwardzona UV
Otwór wlotowy: 2 x 3,5 x 4,5 cm
Pojemność misy: 500 ml
Automatyczna blokada: Tak
Certyfikaty: CB, CE/LVD, EMC, LFGB, Rohs
BPA FREE: Tak

Poniższy tekst jest informacją prasową przesłana nam przez zaprzyjaźnione serwisy. Żadna z naszych redaktorek nie jest autorką poniższego tesktu i nie odpowiadamy za zamieszczone treści. Jednakże dokładamy wszelkich starań, aby przedstawione informacje były zgodne z polityką oraz tematyką naszego serwisu.

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

Subscribe
Powiadom o
Informacje prasowe

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Mało? To może sprawdź kolejny tekst :)

Twoje dziecko w sieci


Jeśli Twoje dziecko korzysta, lub będzie korzystało z “sieci”, a wcześniej czy później u każdego z Was ten moment nadejdzie, to jest miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić.

Nowy serwis internetowy “Twoje dziecko w sieci”.

twoje-dziecko-w-sieci

To miejsce, w którym znajdziecie odpowiedzi na wszelkie pytania związane z korzystaniem z internetu przez Wasze dziecko, zarówno malucha jak i nastolatka. Na pewno zdajesz sobie sprawę jak wiele niebezpieczeństw czyha w wirtualnym świecie, ale czy wiesz jak uchronić przed nimi swoją pociechę? Jak pomóc mu odnaleźć w sieci te wartościowe treści, a odrzucić pozostałe?

Zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że nie każdy dorosły czy nastolatek wykorzystuje sieć do odpowiednich celów. Niektórzy traktują internet jako narzędzie do krzywdzenia innych. Nie pozwólmy by ktoś skrzywdził nasze dziecko albo by to ono świadomie bądź nie, wyrządzało krzywdę innym. Zadbajmy o odpowiednie zabezpieczenia oraz zasady, które nam w tym pomogą.

Na stronie znajdziecie garść porad dla Was – rodziców, których dzieci korzystają z komputerów i urządzeń mobilnych z dostępem do sieci. Możecie pobrać bezpłatny e-book “Bezpieczne dziecko w sieci”, który ułatwi rozmowę z dzieckiem o niebezpieczeństwach, jakie może napotkać w internecie.

Znajdziecie tam również ściągę dla dziecka, dzięki której będzie wiedziało kiedy zaalarmować rodziców, że coś jest nie tak.

Na stronie możecie również znaleźć narzędzie ułatwiające kontrolę nad treściami, do których dostęp ma nasza pociecha. Jest to aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne. Już teraz możecie przez rok korzystać z niej bezpłatnie.

Koniecznie zajrzyj zatem na stronę www.twojedzieckowsieci.pl i dowiedz się jak chronić swoje dziecko.

 

Poniższy tekst jest informacją prasową przesłana nam przez zaprzyjaźnione serwisy. Żadna z naszych redaktorek nie jest autorką poniższego tesktu i nie odpowiadamy za zamieszczone treści. Jednakże dokładamy wszelkich starań, aby przedstawione informacje były zgodne z polityką oraz tematyką naszego serwisu.

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

Subscribe
Powiadom o
Informacje prasowe

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

To co? Jeszcze jeden artykuł?

Zapraszamy do wyjątkowej aukcji Urtica Dzieciom


Urtica Dzieciom już po raz 19!

17 szpitali w całej Polsce, ok. 10 tysięcy młodych artystów i ponad 800 tysięcy zużytych kredek – tak podsumować można 19 lat funkcjonowania projektu Urtica Dzieciom, którego uroczysta gala odbędzie się już 30 listopada 2016 r. w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. W aukcji udział wezmą przedstawiciele świata kultury i biznesu, a wylicytowana przez nich kwota będzie przekazana na wsparcie dziecięcych oddziałów onkologicznych i hematologicznych w kraju. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.urticadzieciom.pl

Ambasadorami realizowanego od 1997 roku przedsięwzięcia są: Krystyna Janda, Anna Dymna, prof. Alicja Chybicka, prof. Jan Miodek oraz Jerzy Stuhr. Mianownikiem akcji polegającej na trwających cały rok warsztatach plastycznych w szpitalach, jest doroczna aukcja charytatywna, podczas której licytowane są prace stworzone przez dzieci dotknięte chorobą nowotworową. Pierwsza edycja projektu odbyła się z inicjatywy ówczesnego Zarządu w siedzibie firmy PGF Urtica, zorganizowano ją wśród pracowników. Od 2003 roku aukcja organizowana była w wyjątkowych miejscach Wrocławia związanych z kulturą i sztuką. W 2009 roku Fundacja Dbam o Zdrowie została partnerem projektu. W szpitalach organizowane były pierwsze warsztaty połączone z czytaniem bajek. Kolejne edycje cieszyły się coraz większym zainteresowaniem i gromadziły z roku na rok coraz większą ilość gości. W tym roku organizatorzy spodziewają się ok 300 uczestników.

– Aukcja jest doskonałą okazją, by zobaczyć dzieła młodych artystów, którzy pomimo przeciwności losu starają się rozwijać, walczyć o codzienny uśmiech i nadzieję. Dzięki ich twórczemu zapałowi powstają obrazy, które podczas licytacji osiągają ogromne sumy, a po jej zakończeniu stanowią wyjątkowe upominki, dekoracje prywatnych mieszkań czy biur – komentuje Anna Marusia, koordynatorka projektu Urtica Dzieciom.

Cały dochód ze sprzedaży prac trafia do szpitali w formie m.in. specjalistycznego sprzętu medycznego, umożliwiając tym samym powrót do zdrowia kolejnym dzieciom. W ubiegłym roku 120 dzieł zostało wylicytowanych za rekordową kwotę 385 540 zł. Najdroższy był obraz przedstawiający trzymające się za ręce dzieci, namalowany przez 4-letnią Varvarę z gdańskiego szpitala, który znalazł swojego właściciela za 20 tys. zł! Niewiele mniej kosztowały kolejne prace: 11-letniej Mai (18 tys. zł) i 14-letniej Agnieszki (15 tys. zł). W tym roku licytowanych będzie 115 obrazów oraz 5 anielskich rzeźb wykonanych z masy solnej. Ich autorzy są w wieku od 5 do 18 roku życia.

– Nasz projekt to nie tylko doroczna gala, to przede wszystkim codzienne wsparcie, którym otaczamy podopiecznych. Wartością nadrzędną jest czas poświęcony najmłodszym i zaangażowanie wielu osób oraz instytucji w to, by dzieci dotknięte chorobą nowotworową miały szansę na normalne życie i zabawę – dodaje Anna Marusia.

Cykliczne zajęcia plastyczne obejmujące malarstwo, ceramikę, masę solną czy decoupage sprawiają, że mali pacjenci lepiej radzą obie z wielomiesięczną izolacją od bliskich i przyjaciół. W tym  roku udało się także sfinansować 4 turnusy rehabilitacyjne „Urtica Dzieciom Camp”. Podczas turnusów dzieci pozostawały pod profesjonalną opieką psychologa, psychoonkologa, dietetyka, instruktorów ruchowych, animatorów i wychowawców. W tegorocznych campach udział wzięły aż 72 osoby. Jak przyznają sami uczestnicy, kilka dni całkowitego oderwania od trosk i zmagań z chorobą, dało im ogromną siłę do dalszej walki z wyzwaniami codzienności.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Wojewoda Dolnośląski – Paweł Hreniak, Marszałek Województwa Dolnośląskiego – Cezary Przybylski, Prezydent Wrocławia – Rafał Dutkiewicz oraz Rzecznik Praw Dziecka – Marek Michalak. Pomysłodawcą i głównym organizatorem akcji jest PGF Urtica Sp. z o.o.

Zapraszamy do aukcji online!

 

aukcja-urtica

Poniższy tekst jest informacją prasową przesłana nam przez zaprzyjaźnione serwisy. Żadna z naszych redaktorek nie jest autorką poniższego tesktu i nie odpowiadamy za zamieszczone treści. Jednakże dokładamy wszelkich starań, aby przedstawione informacje były zgodne z polityką oraz tematyką naszego serwisu.

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

Subscribe
Powiadom o
Informacje prasowe

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Sprawdź nasz kolejny artykuł

Kalendarz adwentowy – 10 wzorów do pobrania i wydrukowania. Ósmy najlepszy!


Znowu nie zdążyłam. Nie wiem, jak Wy to robicie, bo wyrabiacie się, prawda? Ja nie wyrabiam ostatnio na zakrętach, a co dopiero mówić o dodatkowych przystankach. Tak to jest jak Matka Polka uprze się, by zrobić coś wyjątkowego dla swoich dzieci.

Tak jak w ubiegłym roku, będąc na urlopie macierzyńskim udało mi się stworzyć prosty kalendarz adwentowy dla syna, tak w tym roku poległam. Mam jeszcze raptem sześć dni, ale to niewiele biorąc pod uwagę, że trzeba coś jeszcze przygotować na każdy dzień i to razy dwa. Bo muszę pamiętać jeszcze o mojej dwulatce.

Dlatego przegrzebałam internety w poszukiwaniu, szybkich w montażu i bardzo efektownych kalendarzy – wystarczy pobrać, wydrukować. Potem wyciąć i skleić i już jest baza. Prawda, że łatwe?  Zobaczcie co dla was przygotowałam (wzory do pobrania w linkach). Ja zakochałam się w numerze ósmym, a Wy?

  1. Piękne domki, które przypominają mi miasteczko na początku XIX wieku. Jeśli ustawić je na kominku, dodać kilka drobiazgów, klimat murowany.

Źródło swoonstudio 

  1. A może styl retro? Czarno-białe pudełeczka idealnie sprawdzą się nawet w najbardziej ekskluzywnym domu, a nawet i biurze.

Źródło heylook 

 

  1. Każdy chłopak pokocha te roboty! Niestety są płatne, ale dla fana robotów warto się zastanowić.

Źródło nexttonicx 

 

  1. Święta większości z dzieci kojarzą się ze Świętym Mikołajem i jego reniferami. Feliz Navidad!

Źródło blogdecoideas

  1. Coś dla młodszych dzieci, oraz tych, którzy uwielbiają puzzle. Nic tylko dokładać codziennie jeden fragment, by na końcu powstała…

Źródło blog makeandtakes 

  1. Kalendarz adwentowy na ostatnią chwilę. Wystarczy tylko kolorowy papier i wzór do wycięcia, prawda, że banalne

Źródło alililyblog 

  1. Kolejne pudełka w stylu retro, tym razem w odcieniach różu i seledynu. Jak wam się podobają?

Źródło ohhappyday 

  1. Hit, nad hitem!. Nie mogę od niego oderwać oczu i już widzę szeroko otwarte oczy moich pociech. Uwielbiają budować z klocków miasto, a tutaj gotowe miasto do wydruku. Tylko jakie wybrać, w kolorze, czy czarno-białe?

Źródło mrprintables

  1. Z tego wzoru możecie śmiało stworzyć wiszącą girlandę i zawiesić ją obok łóżka dziecka, w oknie, na drzwiach. Decyzję zostawiam Wam.

Źródło zugalerie

  1. Coś dla księżniczki, diamentowy kalendarz adwentowy. Wyczaruj zaczarowaną krainę, niech przeniesie twoje dziecko w świat elfów, księżniczek, radości i szczęścia.

 

Źródło mrprintables

Ufff, ja już wybrałam wzór. A teraz pytanie do Was: co dajecie do środka?

Zdjęcie: Pixabay

Zobacz także:

Jak zrobić kalendarz adwentowy dla dziecka

Herbaciany kalendarz adwentowy

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

Subscribe
Powiadom o
Agnieszka Jelinek

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
healthystyle
healthystyle
7 lat temu

Adwentowy kalendarz DIY to świetny pomysł. Sama planuję taki wykonać w przyszłym roku – najbardziej podobają mi się takie pudełkowe – tym bardziej, że kalendarz będzie dla męża wędkarza, a nie każdy gadżet wędkarski wejdzie do małej koperty 😉 Dzięki za inspirację 🙂

Lidia - Haniola
Lidia - Haniola
7 lat temu

Fantastyczne! Mnóstwo inspiracji! Dziękuję 🙂

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close