Zapraszamy na MINI JAJECZKOWANIE


Dla wszystkich zmęczonych chińszczyzną i plastikowymi stworami zalewającymi dziecięcy rynek z każdej strony, poszukujących produktów ładnych, niemasowych oraz dla wszystkich którzy chcą niedzielny dzień spędzić w miły i kreatywny sposób zapraszamy na imprezę dla małych i dużych pod nazwą „MINI JAJECZKOWANIE”, która odbędzie się w najbliższą niedzielę 10.03.2013r. w Klubie Znajomi Znajomych ul. Wilcza 58a.

Zapraszamy na ciekawe warsztaty dla dzieci:

11.00 – 12.15  I warsztat

12.30  – 13.45 II warsztat „Mały Artysta” Dom Aukcyjny Abbey House zaprasza dzieci w wieku od 4-7 lat do wzięcia udziału w warsztatach sztuki. Warsztaty pozwolą odkryć najmłodszym niezwykły świat sztuki. W trakcie półtoragodzinnego spotkania dzieci będą miały okazje podzielić się swoimi przemyśleniami i odczuciami na temat sztuki oraz poznać najsłynniejsze dzieła. Najpierw w ruch pójdą farby, pędzle i płótna, a każde dziecko będzie miało możliwość stworzyć swoje pierwsze dzieło sztuki. Warsztaty odbędą się w II turach, 11.00, 12.30. będą bezpłatne, liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy biuro@lamala.pl –w mailu prosimy zaznaczyć którą godzinę Państwo wybierają.

14.00  – 15.00 warsztat „BAŁAGAN” Wydawnictwo ikropka zaprasza dzieci w wieku od 3 lat do wzięcia udziału w kreatywnych warsztatach plastycznych z robienia bałaganu, spotkanie z autorami książki oraz możliwość jej zakupu. Warsztaty będą bezpłatne – bez zapisów.

12.00 – 14.30  warsztat „ZIUZIA” Wydawnictwo TASHKA zaprasza dzieci w wieku od 3 lat do wzięcia udziału w kreatywnych warsztatach z robienia kukiełek  – lalek ZIUŻ. Podczas warsztatów będzie można kupić książkę ZIUZIA, spotkać wydawcę tej książki Katarzynę Kucharską. Warsztaty będą bezpłatne – bez zapisów.

W trakcie trwania imprezy w klubie będzie prowadziło swoją działalność atelier fotograficzne. Zapraszamy każde dziecko na darmową i profesjonalną sesję zdjęciową. Na sesję zaprasza FOTOREAKCJA. Patrycja Lipińska dla Dzieci i Balonowy Sklep – autorka pierwszych w Polsce lekcji skręcania i modelowania balonów. Na stoisku znajdziecie autorskie zestawy balonowe do wspólnego skręcania, oraz zamówicie cuda balonowe. www.balonowysklep.pl.  O nasze żołądki i podniebienia zadba klub ZNAJOMI ZNAJOMYCH.

Patronat nad imprezą: MAMABU, ART&BIZNESS,  MAGAZYN GAGA, ZABAWKOWICZ, ARTKIDDO, DESIGNSPINKA.

WYSTAWCY: BABYHOOD, BUKTOLE, BOOSO, Dobranocnydomek, FOLD ME, KIZIU MIZIU, LAMALA, POCZWARKAA, PANI PIESKA, PLEPLE, PLOOM, RISK,  WYDAWNICTWO TASHKA, ZADZWOŃ DO MAMY
WIĘCEJ NA fb lamali

ZAPRASZAMY!!!!!!
WSTĘP WOLNY

MINIjajeczkowanie-internet

Poniższy tekst jest informacją prasową przesłana nam przez zaprzyjaźnione serwisy. Żadna z naszych redaktorek nie jest autorką poniższego tesktu i nie odpowiadamy za zamieszczone treści. Jednakże dokładamy wszelkich starań, aby przedstawione informacje były zgodne z polityką oraz tematyką naszego serwisu.

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

Subscribe
Powiadom o
Informacje prasowe
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Mało? To może sprawdź kolejny tekst :)

E-czytelniczki wybierają zmysłową literaturę


W tym roku Dzień Kobiet będziemy jednocześnie świętować z trwającym od kilku dni Światowym Tygodniem eKsiążki. To dobry pretekst, aby sprawdzić czy wśród wielbicieli e-booków dominują kobiety i po jakie tytuły najchętniej sięgają.

Obserwując trendy na świecie i dynamiczny wzrost sprzedaży e-booków, nie ma wątpliwości, że e-czytanie staje się coraz bardziej popularne. W komunikacji miejskiej coraz częściej widać osoby pogrążone w lekturze na swoich elektronicznych czytnikach. Czytnik stał się niezastąpionym towarzyszem, bez którego niektórzy nie wyobrażają sobie wyjścia z domu.

Badania czytelnictwa zaprezentowane przez Bibliotekę Narodową sprzed 2 lat nie napawają optymizmem – jakikolwiek kontakt z dowolną książką zadeklarowało wówczas zaledwie 44% badanych, po książkę sięgnęło 38% mężczyzn i 50% kobiet. Pozwala to postawić tezę, iż wśród czytelników papierowych książek dominują kobiety. Na tle badań czytelnictwa Biblioteki Narodowej ciekawie wyglądają wyniki elektronicznej ankiety zrealizowanej przez Virtualo w drugiej połowie stycznia 2013 w ramach badania „Porozmawiajmy o jakości”. Z naszego badania, w którym udział wzięło w ciągu kilku dni ponad 900 osób, wynika, że 38% naszych użytkowników to kobiety, a 62 % mężczyźni – informuje Małgorzata Błaszczyk Marketing Manager firmy Virtualo. Być może kobiety są mniej skłonne do stosowania nowych technologii,  ponieważ nie wszystkie mają czas i chęć, aby sięgnąć bo elektroniczną książkę. Warto jednak spróbować e-czytania, gdyż obsłużenie czytnika nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności, a może się okazać że e-booki staną się dla nas najlepszą alternatywą na spędzenie czasu wolnego czasu – dodaje Małgorzata Błaszczyk.

Patrząc z perspektywy czasu na kobiety jako czytelniczki można śmiało powiedzieć, iż przebyłyśmy długą drogę w historii literatury zanim pojawiły się pierwsze książki pisane przez płeć piękną.W zamierzchłych czasach bowiem większość kobiet nie umiała czytać, przyjemność lektury była wówczas domeną mężczyzn. Dziś jak pokazują badania jest zupełnie odwrotnie, to kobiety czytują więcej i chętniej, a nawet bardziej uważnie niż mężczyźni, jak wynika z ankiety przeprowadzonej na próbie 2000 dorosłych osób, z której wnioski opublikował brytyjski The Telegraph.

W dobie dynamicznego rozwoju nowych technologii zmienia się również podejście do książki i sposobu lektury. E-booki zyskują coraz więcej fanów, również wśród płci pięknej. Do głównych zalet książki elektronicznej, które wymieniają kobiety należy zaliczyć: mobilność, wygodę kupowania i przystępność cen.

Bestsellerami ostatniego kwartału, jak wskazują dane sprzedażowe Virtualo, są tytuły wpisujące się w nowy trend książki kobieciej – mianowicie literatura erotyczna czyli seria na temat przystojnego, lubiącego dominować milionera Christiana Greya, seria ze zmysłowym Crossem autorstwa Sylwii Day, czy seria erotyczna „Osiemdziesiąt dni” z doświadczeniami seksualnymi atrakcyjnej skrzypaczki w tle. Te książki sprzedają się również doskonale w wersji cyfrowej i raczej kupują je panie. Wygląda na to, że kobiety, które oddają się lekturze na czytnikach lubią eksperymentować z nowymi trendami w literaturze i nie obawiają się kupować odważnych tytułów.

Również w kwestii technologii warto się odważyć i korzystać z nowoczesnych sposobów na wygodną lekturę – przekonuje Małgorzata Błaszczyk z firmy Virtualo.

Inne typowo kobiece książki, które znajdziemy na liście bestsellerów to takie pozycje jak: „Irena” o relacjach między kobietami, historie i pamiętniki kobiet z innych kultur (Dziewczyna z Bagdadu, W kraju niewidzialnych kobiet), książki o macierzyństwie (Obsoletki, Język dwulatka, Projekt matka i Macierzyństwo non-fiction) oraz wiecznie żywa klasyka jak „Anna Karenina” Tołstoja czy „Uwodziciel. Bel ami” Maupassanta. Powoli kończy się moda na książki o Toskanii, Prowansji i innych pięknych zakątkach świata.

Czy na podstawie tego, co najchętniej czytają panie, można wysnuć wnioski o ich potrzebach? Jeżeli tak, wówczas moglibyśmy stwierdzić, że kobiety być może odrobinę nudzą się w swoich związkach i chciałyby wypróbować wielu nowych rzeczy – nie tylko w dziedzinie zmysłowości, ale i podróży, idei zaczerpniętych z różnych kultur.

Jeśli spojrzymy na wyniki plebiscytu Bestsellery Empiku za rok 2012 w kategorii literatura to również widać, iż dominuje literatura kobieca. W kategorii literatura polska wygrała najnowsza powieść Katarzyna Grocholi „Houston mamy problem”. Natomiast w kategorii literatura obca zwycięzcą okazał się pierwszy tom trylogii E.L. James „Pięćdziesiąt twarzy Greya”

Dzień Kobiet to dobry moment, aby znaleźć chwilę czasu dla siebie samej i spróbować przygody z e-czytaniem relaksując się po aktywnym dniu. Możliwość wyjęcia książki w dowolnym momencie i zatopienia się w lekturze w jednym z e-booków, których mieści się na czytniku nawet sto, to szansa na początek nowej, pasjonującej przygody.

Poniższy tekst jest informacją prasową przesłana nam przez zaprzyjaźnione serwisy. Żadna z naszych redaktorek nie jest autorką poniższego tesktu i nie odpowiadamy za zamieszczone treści. Jednakże dokładamy wszelkich starań, aby przedstawione informacje były zgodne z polityką oraz tematyką naszego serwisu.

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

Subscribe
Powiadom o
Informacje prasowe
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

To co? Jeszcze jeden artykuł?

Chech – znana włoska marka bucików dla niemowląt już w Polsce


Od lutego na polskim rynku dostępne są buciki dla niemowląt renomowanej firmy Chech, szyjącej buciki od ponad 80 lat.

Te buciki cechuje przede wszystkim elegancja, włoski design oraz najwyższa jakość wykonania. Buciki w całości wykonane są we Włoszech – tam są projektowane oraz szyte z najlepszych gatunkowo materiałów. Wszystkie buciki mają wkładki ze skóry naturalnej. Buciki dla niemowląt firmy Chech to doskonałe połączenie doświadczenia włoskich projektantów z funkcjonalnością i wygodą. Buciki dla dziewczynek i chłopców szczególnie polecane są wymagającym rodzicom a także osobom, które chcą zrobić oryginalny, przydatny i jednocześnie elegancki prezent wręczany przez gości przy pierwszej wizycie w domu po narodzinach dziecka. Buciki można obejrzeć i kupić w promocyjnej cenie na www.kupbuciki.pl (na hasło: DlaPupy.pl zniżka)

Marka Chech pochodzi z Włoch. Firma została założona w 1929 roku. Buciki Chech to przede wszystkim najwyższa jakość wykonania i elegancki, włoski design. Atutami bucików Chech są między innymi: niepowtarzalny design, najwyższej jakości materiały, staranne wykończenie oraz przystępna cena. Polecamy szczególnie dla wymagających rodziców!

Poniższy tekst jest informacją prasową przesłana nam przez zaprzyjaźnione serwisy. Żadna z naszych redaktorek nie jest autorką poniższego tesktu i nie odpowiadamy za zamieszczone treści. Jednakże dokładamy wszelkich starań, aby przedstawione informacje były zgodne z polityką oraz tematyką naszego serwisu.

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

Subscribe
Powiadom o
Informacje prasowe
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Sprawdź nasz kolejny artykuł

[Wpis konkursowy] DZIECIĘCE KLIMATY


Wiele mam w Polsce zajmuje się prowadzeniem blogów i z roku na rok przybywa blogujących matek. Ideą konkursu jest  promowanie blogów pisanych przez mamy oraz uhonorowanie i nagrodzenie autorki najciekawszego wpisu.

Oto praca konkursowa jednej z mam blogerek.

Autorka: Mama ANIA
Blog: DZIECIĘCE KLIMATY

HOMO HOMINI LUPUS EST

Wiecie ostatnio kłębi mi się pewna myśl w głowie…ale żeby nie zostać (again) posądzoną o trolling na moim (własnym i prywatnym/publicznym hulaj dusza) fanpage’u napiszę tutaj…bo wiem, że niewiele osób czyta… Homo homini lupus est, a matka matce wydłubałaby oczy. Zawsze lepiej dogadywałam się z kolegami, dlaczego? Bo kobiety są zawistne, deprecjonują innych , by gloryfikować siebie…straszna prawda… Z jednej strony płeć piękna, empatyczne, wrażliwe, troskliwe, Matki rodzicielki opiekunki ogniska domowego…z drugiej jadowite żmije. Zew jajników to chyba jakiś mit, albo po prostu walka ze stereotypem Matki Polki, wielość zadań, obowiązków, konflikty ról społecznych, w które jesteśmy uwikłane sprawiają, że dla higieny i zdrowia psychicznego popadamy w jadowitość względem innych matek… Dlaczego nie mogę publicznie napisać, że jestem zmęczona? Że moje dzieci mnie denerwują? Przecież to prawda. Nie jestem robotem. Czy jedna i druga życzliwa, która zaraz rozpoczyna na mnie krucjatę nigdy nie bywa zmęczona? Matce nie wypada narzekać? Ja nie mam jak odpocząć od dzieci i to mój główny problem, nie mam niani, babci, która je weźmie na weekend…jestem z nimi 24h na dobę i to jest męczące ..kocham je ale to mączące…Jak czytam siedź mniej na fb już mnie nawet nie śmieszy…irytuje do potęgi, bo że moim dziadkom i rodzicom nie umiem wytłumaczyć, że dziś nie trzeba mieć etatu w firmie tylko można prowadzić własną działalność w domu przez internet, to w pewien sposób zrozumiałe, różniąca pokoleń i te sprawy, ale że młode kobiety, często moje rówieśniczki nie rozumieją, że pracuję online to mi ręce opadają. Tak mam kompa włączonego prawie 24/7, różnica jest między nami taka, że ja zarabiam na chleb będąc online, a Ty masz rozrywkę ( bo Ci którzy pracują przez internet rozumieją sytuację). Napisanie postu na fb zajmuje mi kilka sekund, a jest powiązane z prowadzeniem bloga, którego się podjęłam i konsekwentnie realizuję ( jestem koziorożcem i jestem pracowita więc nie ma po łebkach staram się wszystko robić najlepiej jak potrafię). I nie nie mogę zrobić sobie urlopu, bo internet to nasz ( mój imęża) jedyny sposób zarobkowania. Śmieszą mnie akcje mama wraca do pracy, bo ja pracuję non stop, tydzień przed porodem zamykałam 3 projekty artystyczne, wróciłam do domu musiałam odpisać na tonę maili, nawet będąc bezrobotną prowadziłam agencję artystyczną z mężem…Własny biznes i jeszcze w branży artystycznej, gdy nie ma stałego dochodu uczy pewnej pokory i systematyczności..sama jestem szefem, pracuję w domu…ale to wymaga ode mnie ogromnej dyscypliny i samozaparcia. Nikt mnie nie rozlicza, ale nie pójdę na zwolnienie, bo mam chore dzieci, niestety u mnie sfera zawodowa( czytaj zarobkowa) i domowa idą równolegle i te dwie sfery bardzo się przenikają…Jestem wielozadaniowa, nie chcę zaniedbywać dzieci, nie chcę zrezygnować z dziergania, prowadzenia bloga…dlatego czasem mnogość obowiązków mnie przytłacza i przerasta. Ale za Chiny Ludowe nie rozumiem po co te złośliwości i liczne ” złote rady” . Czasem czytając wypowiedzi niektórych mam ma straszny surrealistyczny obraz przed oczyma. Bo stwórzmy mozaikę „życzliwych rad”. 3dni po porodzie jesteś piękna, niezaniedbana, codziennie ćwiczysz z Chodakiowską, jesteś na diecie chili3d da mam karmiących ( to oczywiście proforma, bo dobra karmiąca mam nie ma problemu z powrotem do formy po porodzie bo wielość obowiązków i karmienie piersią robi swoje, a jak jesteś gruba to twoja wina bo jesteś leniwa i to pop prostu twoja wina), przez co najmniej 2 lata karmisz piersią, bo butelkowe są gorsze, więc jak nie masz pokarmu to się tylko nie przyznawaj publicznie, bo nie wypada. W seksownej sukience( broń boże wyciągniętym dresie) gotujesz obiad z dzieckiem w chuście, a jak dziecko dużo płacze to w chuście nawet kupę idziesz zrobić, i masz wolne obie ręce. Nosisz seksowną bieliznę dla matek, używasz kosmetyków dla mam, czytasz prasę dla mam…Kochasz po równo nie zaniedbujesz, nie podajesz słoiczków, nie przekłuwasz uszu, nie pozwalasz dziecku oglądać tv tylko przesypujecie kolorowy ryż, chodzicie w śnieżnobiałych spodenkach na plac zabaw, rześka, uśmiechnięta,  nie spiąć wcale ( bo jakby zsumować wszystko co robisz to doby brakuje) nigdy nie jesteś zmęczona. Potem rozszerzanie diety BLW na porcelanie, parówek nie dajesz chyba, ze te po 35zł kg, co obok kawioru leżały, słodycze bez cukru. Leczycie choroby cywilizacyjne roznoszone w przedszkolu, bo dziecko ma dysleksję, adhd a rodzice śmią je posłać do przedszkola…Twoje dziecko jest grzeczne, nie brudzi się, jego kupa pachnie i jest nad wiek rozwiniete, uzdolnione w każdej dziedzienie, a jak nie to nawet się nie przyznawaj , że masz dziecko, popracuj nad tym bo przecież to świadczy o tobie , o twojej pedagogicznej porażce, nieudolności..ale jak, skoro jesteś idealna?, na pewno dziecko w szpitalu podmienili. Wiec dobra zarzynam się, pije redbula ( oczywiście po cichu bo wciąż udaję, ze karmię piersią) opowiadam innej mamie jak to rosół z eko warzyw i eko kury ugotowałam, a ona phi ja to nawet makaron sama robię i mąkę sama mielę, ewentualnie sprowadzam najczystszą peruwiańską mąkę, jak nie mam akurat czasu zmielić, bo byłam w SPA. Oglądasz Supernianię i Surowych rodziców nie tam głupie seriale, przecież jesteś wykształcona masz magistra. W głowie masz litanię: nie mam pokarmu- moja wina, dziecko chore- moja wina, jestem zmęczona- moja wina…Jak one to wszystko robią?,w czym są lepsze? myślisz przecież się staram…Chwalisz się innej mamie mój półtoraroczny synek mówi kocham cię mamo i robi już siusiu na nocnik i bum kubeł zimnej wody, a mój syn to już próbuje pisać i czytać, a nocnik opanował dawno temu (g…prawda bo widzę że ma pampersa, ale to tylko na wyjścia, żeby publiczne siusianie go nie stresowało, w domu jak nikt nie widzi to on już nawet klapę podnosi i sika na stojąco)…no i przestałam rozmawiać z mamami na placu zabaw, bo porównywania nie zdzierżę…Jesteś w ciąży jedziesz autobusem, pot po tyłku ścieka…nie łudź się miejsca to może ustąpi Ci młody mężczyzna, bo płeć żeńska to ma problemy z pamięcią i nie pamięta jak potrzebowała usiąść, gdy brzuch ciążył…Nie chodzi o kółko wzajemnej adoracji, ale krytykę konstruktywną i zwykłą ludzką empatię. Potrzebuję rady , to o nią poproszę, robię coś źle zwróć mi uwagę nie obrażając mnie. Nikt nie ma monopolu na rację, a szkół wychowywania jest wiele…często działam intuicyjnie, ale kocham moje dziecko i nie chciałabym go skrzywdzić…Sytuacja abstrakcja jakiś czas temu napisałam, że nie mam wody ( rury zamarzły) i zimno ( jest zima) czytam odpowiedź dlaczego narażasz dzieci na mieszkanie na wsi, nie maja warunków ważne, że masz internet co? no błagam narażam dzieci na mieszkanie na wsi, bo w miejskim smogu lepiej…na pewno łatwiej jak masz centralne ogrzewania i podstawią beczkowóz… Kompletny brak logiki, ignoranctwo? Stereotyp Matki Polki wcale nie odchodzi do lamusa, walczymy z nim i pielęgnujemy…pardoks. Zakładasz rodzinę, rodzisz dzieci zamiast robić karierę? Nie masz ambicji jesteś za młoda, za głupa, za stara…zawsze jakieś ale więc walcz udowadniaj że jest inaczej…Wiecie bycie Matką Polką to banał Ty musisz być Superwomen- Super matka, super kucharka, super kochanka, super pracownik, super wykształcona, super oczytana, super chuda, super zadbana…cyborg, robot…Tylko wiesz co jak będziesz się zarzynać słuchając życzliwych rad pamiętaj, że Superbohaterowie nie istnieją…to fikcja literacka. Czy ktoś tak jak ja widzi te sprzeczności? Niby rozprawiamy o macierzyństwie bez lukru, równych prawach, ale tkwimy w błędnym kole matki idealnej…Jak wiatr zawieje… Na fb matka życzliwa lubi milion stron raz jest eko, raz psycho, raz sexi., raz szczepi, raz wege, raz modna….i zawsze jest naj hop do przodu i zawsze innym udowadnia jak się do niczego nie nadają. Pewne jest jedno, innej matce zawsze można dowalić, pokazać innym jaka jestem idealna, jak inni w to uwierzą, to mi będzie lżej… A i tak czego zrobisz wszystkim nie dogodzisz, zawsze na twoje działanie, postawę, będzie kontra… Ostatnio czytałam o pomalowanych paznokciach…szczyt paradoksu i złośliwości prosty przykład… pomalujesz paznokcie jesteś złą mamą, bo poświęcasz czas na głupoty, masz za dużo czasu, nic nie robisz skoro masz czas na malowanie paznokci, no i kobieta pracująca w domu nie ma pomalowanych paznokci bo lakier odpryskuje jak zmywasz naczynia, w lakierze jest chemia nie dbasz o zdrowie dziecka, kupujesz tani jesteś tandetna, drogi jesteś rozpieszczona i takiej to dobre siedzi w domu maluje paznokcie a mąż zarabia…nie pomalujesz paznokci jesteś złą mamą bo nie dbasz o siebie, dajesz zły przykład córce, będziesz mogła mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie, jak twoje dziecko będzie się wychowywać w niepełnej rodzinie, bo maż cie zostawił dla innej, bo o siebie nie dbasz po porodzie…
Człowiek człowiekowi wilkiem, a matka matce jadowitą żmiją.

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, zagłosuj na niego! Głosować możesz klikając “Lubię to” lub “Google +” pod wpisem.

Weź udział w konkursie
Przeczytaj pozostałe prace biorące udział w konkursie

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

Subscribe
Powiadom o
Wpis Gościnny
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
RękamiMamy
RękamiMamy
7 lat temu

uśmiałam się! ;) ależ Cię musiały wkurzyć te dzisiejsze wpisy! :) Ale niesty muszę przyznać Ci rację, jest jak piszesz ;)

aguska798
aguska798
7 lat temu

Ta…mama happy, sexi, flexi non stop:-) Musimy mieć odwagę mówić i pisać o tym co nas boli:)

basiulekStg
basiulekStg
7 lat temu

jeju kobieto kocham Cię … to co napisałaś to święta racja … ja nawet w domu mam ciągle gadane (niestety-stety mieszkamy w dużym domu z rodzicami i moim rodzeństwem też dzieciatym) a teksty to: a czemu ty jeszcze nie schudłaś (boziuu 4 miesiące po porodzie z wiecznie (6 przeziębień i 2 zapalenia oskrzeli) chorymi dziećmi i co może mam przez 3 godziny dziennie brzuszki napier…będzie cieplej będą spacery to schudnę), a czemu obiad ze słoika (nie po to robiłam przez 2 dni bigos w słoiki – na czarną godzinę – żeby teraz z tego nie korzystać), a czemu nie prasujesz… Czytaj więcej »

Anna Oparowicz
7 lat temu

wiem, że tekst chaotyczny,ale pisany pod wpływem emocji, szcery…cieszę się, że się podoba…a może bardziej, że wiele osób mi pisze, że za niego dziękuje, że był potrzebny i pomocny.

Weronika Kordzińska-Śniegota

Swietny tekst!swietny i prawdziwy niestety… Czasem bym te wszystkie supermamy …. ;))

Agnieszka Wodecka
7 lat temu

Dawno nie czytałam nic tak sensownego i ważnego. Szczera prawda, ale niestety nie rozumiana przez wiele osób. Szczerze przynam mam to samo… zmęczenie na codzień i płacz na wieszchu ze zmęczenia, ale nawet na chwile nie przestałam kochać mojego łobuziaka;) Mam nadzieję, że wygrasz!

asymaka
asymaka
7 lat temu

Dlaczego przeczytałam to dopiero dzisiaj? Wiesz, sporo było tych konkursowych prac i zwyczajnie nie zwróciłam uwagi, czasu nie mam zbyt wiele, za to trzy Miśki w domu i próbuję się przebić ze swoim pisaniem. Tekst rewelacyjny, może pisany pod wpływem emocji, chwili, ale dlatego tak szczery, prawdziwy i naprawdę świetny. Ja również zawsze miałam więcej kolegów niż koleżanek, nie mam też problemu z przyznaniem, że jestem zmęczona, bo taka jest prawda, ale kocham moje Miski najbardziej na świecie i nie wyobrażam sobie innego życia, czasem są łzy i bezsilność, ale mimo wszystko warto! A radami nie ma co zawracać sobie… Czytaj więcej »

Paulina Perzynska
7 lat temu

oj tak, tak, TAK! dziękuję Ci bardzo za to, co napisałaś! dlatego mam prawie samych kumpli… moje dziecko bywa brudne podczas zabawy, było karmione butlą, na nocniku siadło jak miało ok 2,5 roku, ogląda tv, czasem jada frytki itp., a czasem nawet -o zgrozo- dostaje klapsa! ” „Idealne” mamusie-żmijusie najchętniej by mnie zlinczowały, ale mam je głęboko w poważaniu, bo moje dziecko jest zdrowe, szczęśliwe i baardzo kochane!

Justyna Ratkowska
7 lat temu

Prawda i jeszcze raz prawda!
Niestety albo i stety powoli będą zaczynać się spacerki ma palce zabaw, o zgrozo…
Wiem z własnej autopsji, sto pytań do i wychwalanie swoich dzieci, czasmi to mam ochotę tak odpyskować, ale tego nie robię i tylko kiwnę głową lub udaję, że nie słyszę – działa!
Najbardziej to dziwne jest dla ludzi, że po ciąży można być troszkę pełniejszym, dziwne co nie?! I te pytania i stwierdzenia, dobrze sobie wyglądasz, nie podobna do siebie jesteś… Ech jeszcze teraz zbliża się spotkanie klasowe… Iść czy nie iść hmmm…
Matka matce wilkiem !!!!

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close